Wpis z mikrobloga

@KacperOo: Duży, ale cóż zrobić, wziąłem ją w rozliczeniu od kolegi, do tego ja sporo ważę, także nie jest najgorzej. Ale #!$%@? to straszelnie, jestem w szoku. @sramnato: Nie przejmuj się, ja na weekend byłem u rodziców (70 km od Wrocka) i też śnieg leżał :)
@vervurax: Mnie też przeraża. Ogólnie to nie odkręcam, ale raz nie mogłem się oprzeć. Gościu #!$%@? przez miasto nowym new beatlem 2.0 TFSI, ok. 200KM. No i na światłach się zrównałem. On wystrzelił, musiałem to sprawdzić. Został w tyle szybciej szybciej niż myślałem. No ale ja na jedynce do setki mam coś ponad 3 sekundy ;)
@KikU: :D Jak długo już jeździsz na moto ogólnie? I jakie wrażenia po tej 125, myślisz, że na codzienne dojazdy ~15km wystarczy czy raczej głównie do śmigania po mieście?

I tek Fazer to już nowy z 2004 czy jeszcze ten starszy? Ja myślę takiego z około 2000 zakupić.
@vervurax: Tyle co kurs zrobiłem. Na tej TW jeździłem tylko wyłącznie w nauce jazdy i ona się nadaje raczej wyłącznie do egzaminu, ta moc nie wystarczy do swobodnego poruszania się, już w trakcie kursu czułem, że to słabiak, bo rozpędzał się nie najgorzej, ale może tak do 60 :)

Myślę, że 250 to minimum. Ja mam model 2004, kolega miał starszy, nie pamiętam który rok ale wydaje mi się, że chyba