Wpis z mikrobloga

@KikU: Ojciec mnie namawia na 250max, ale niestety nie bardzo jest w czym wybierać :/ Mam na oku dwa ładne fazery, jutro jadę oglądać :) Liczyłem na 500-600, ale raczej w okolicach 50 koni, a nie 100! Ale jest śliczny.
@vervurax: Możesz kupić KTMa 250 też będzie urywał, no ale to nie jest moto do miasta ;) Jeśli tato stawia to posłuchaj go, w tym sezonie pewnie Ci wystarczy, w przyszłym wymienisz na coś mocniejszego. Ile ważysz tak w ogóle? Ja prawdę mówiąc do dnia dzisiejszego też nie wiedziałem, że to aż 100 koni. Przy wadze motocykla niecałych 200kg po prostu #!$%@? mnie do przodu, raz przy starcie mocniej odwinąłem, gdzieś
@KikU: Tata nie stawia, po prostu służy radą i troską ;) Boi się, że się zabiję i takie tam. Ma trochę racji, bo ja też jak dotąd miałem styczność tylko ze szkoleniową Yamaszką YBF250, więc trzeba panować nad sobą na takim potworze. A ta YBFka też mi raz przypadkiem dęba stanęła, a ważę 110 z hakiem ;D Tylko, że 250tki na mój wzrost trochę małe (195) i słabe na tą wagę.
Żałuję tylko, że absu nie ma, zawsze to dodatkowe bezpieczeństwo


@KikU: Dlatego po oglądaniu paru ładnych Fazerów zdecydowałem się jednak na CBF500. Ma ABS, a sporo pieniędzy zostało w kieszeni. Szkoda że FZ6 wyszedł ze sprzedaży.

@vervurax: NInja250 jest dość szybka, ale skoro jesteś większy ode mnie, to może faktycznie przekonaj go do typowej 500tki.