Wpis z mikrobloga

@FaktyTVN: nakręciliście propagandową sprężynę, MSZ dało zakaz wjazdu i lipa..."bohatersko" rozwiązujecie problem który sami stworzyliście. Chyba tylko żeby propagandowo zaspokoić waszych konsumentów, którym wciskacie waszą mielonke.
Komu przeszkadzał przejazd kilkudziesięciu motocyklistom?
  • Odpowiedz
@uczony77: dochodziły sygnały, że szykuje się prowokacja. Zresztą przeczytaj mój cytat powyżej.


@waldyszczawik: pamiętasz awantury przed meczem Polska-Rosja na euro2012? A pamiętasz jak miesiąc przed meczem mendia gównego ścieku robiły to samo co teraz? Ta sama sytuacja.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: jesteśmy cywilizowanym krajem i tak też powinniśmy się zachowywać. ale te leśne dziadki z rządu mówią za nas, Polaków, nie licząc się z naszym zdaniem. paranoja.
  • Odpowiedz
@uczony77: pamiętam awantury przed meczem, pamietam jak się zachowywały media, ale nie rozumiem jaką masz teorię i co chcesz powiedzieć? były sygnały że jest to rosyjska prowokacja, zakazano więc wjazdu. proste i skuteczne, na czym polega problem?
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: właśnie je napisałem 2 wpisy wyżej. Nie przyjeżdża do nas kawaleria ani wojsko a motocykliści. Trzeba było ich normalnie wpuścić, ale nie, nasz rząd jak zwykle wychodzi przed szereg i szuka zwady. Żałosne. Obchodzą rocznicę zakończenia wojny tak samo jak my. Wiadomo, mamy do nich żal za wiele rzeczy, ale powinniśmy ich wpuścić bez żadnych podtekstów politycznych.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Jakby media w całym kraju włącznie z waszymi nie nadawały codziennie o nich to by sobie przejechali bez rozgłosu i nic by się nie stało. Im zależy właśnie na kontrowersyjności i rozgłosie, pomagacie im najlepiej jak się tylko da...
  • Odpowiedz
@FaktyTVN:
Nie podoba mi się nagłaśnianie tego typu informacji, bo to rodzi konsekwencje z wydarzenia określanego na wykopie jako "z dupy". Bardzo dobrze, że MSZ nie wpuścił ludzi, którzy sami przyznają się do walk na Ukrainie. Zwłaszcza, że nasi zadymiarze też by pewnie nie usiedzieli.
  • Odpowiedz