Wpis z mikrobloga

@Qiepka: A gdzie jest realizm w WT, żadna z tych gier nie jest symulatorem, WT bardziej skłania się ku realizmowi, a WoT na arcade'owej przyjemności z rozgrywki. Tak jak BF i CoD, nie ma co porównywać.
@ONGHi: oj masz do wyboru zręcznościowe, symulacyjne oraz realistyczne. I na każdym z tych trybów gra miażdży wota. Nie jest to może faktycznie jak piszesz symulator ale jednak te paski zdrowia w wot c'mon.
@Qiepka: Gram w WT(6x 4lvl czołgów i WoT 14x Xtier) i szczerze powiem, ale tak z renko na sercu, że:

! Więcej funu sprawiło mi granie w pierwszą iteracje alphy AW niż przez 4 lata w wota i rok w WT razem wzięte.

@Qiepka: Ojej, kolejny od "hurr durr w Wocie som paski zdrowia to #!$%@? bo to nierealistyczne a realism jest najwarzniejszy!!!1".

Czy naprawdę w WT grają ograniczeni umysłowo ludzie, którzy nie potrafią pojąć, że ten tzw. realizm (który nawet w WT jest mrzonką) nie jest jedynym słusznym kryterium oceny gry i nie każdego on obchodzi? To jak spamowanie pod tagiem fanów Star Wars, że jak mogą to oglądać, przecież miecze świetlne są
to nie jest gownoburza powiedz czy grając teraz w wt gralbys w wota?

@Qiepka: Ja grałem w obie, a teraz tylko w WoT. Wot ma zwyczajnie większa grywalność/fun z gry. To jest #!$%@? gra, jak bym chciał realizmu to bym się zapisał do wojska.