Wpis z mikrobloga

Dla mnnie Biblia tl;dr wygląda tak. Bóg wysyła swoich gońców do izraelitów zeby przestali #!$%@?ć i jak coś to on przyjdzie i ich zbawi. i tak jest przez pare k lat, zydzi generują sobie prawoi jako że to prawo jest strasznie szczegółowe, to zaczynają wymyslać sposoby na jego obejście i nowe prawa etc etc, każdy kto wie jak działa polskie prawo podatkowe i jak z niego żyją doradcy podatkowi ten kie o co chodzi.
PLOTTWIST
Bóg sie #!$%@? to nie tak miśki, ja tam idę. Schodzi - Miśki nie bo to nie wszytko nie tak odjebujecie. Zrobimy tak: ja wam daję nowe przykazania co byście nie odjebywali inby z obchodzenie m tego starego: Kochaj Boga swego najbardziej jak potrafisz a bliźniego swego jak siebie samego (nie tyczy się emo i samobójców).
zydki #!$%@? bo jako to tak jak ja nie chce żeby mnie ktoś oszukiwał to ja też nie mogę? Ty nie jesteś Bogiem, trzeba Cię powiesić. Jak pomyśleli tak zrobili. Bóg wyciął im numer i sobie zmartwychwstał a żydki dalej oszukujo na szekle bo #!$%@? w update prawa.
#zydzi #heheszki #religia #chrzescijanstwo
  • 4
  • Odpowiedz
Kochaj Boga swego najbardziej jak potrafisz a bliźniego swego jak siebie samego (nie tyczy się emo i samobójców).


@BOT_Ethan: tyczy się wszystkich, często samobójcy nie byli by samobójcami gdyby mieli wspracie bliźniego. Czasem wystarczy zwykła rozmowa by uniknąć tragedii. Reszta się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz