Wpis z mikrobloga

Panowie właśnie zostałem zrobiony w przysłowiowego uja ;) Zgodziłem się na wymianę 2 skinów w #csgo na golda w #gw2. No niestety gość okazał się oszustem i po wymianie mnie poblokował. Kochane mireczki dacie radę utrudnić mu jakoś życie ? Bądź też dać mi rady, jak to zrobić ? Nawet mi na tych skinach specjalnie nie zależało (między innymi dlatego się zgodziłem) ale jest mi troszkę przykro ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jego nazwa steam > xxi_21 #oszukujo #gorzkiezale. Ps. Ten, kto najbardziej zalezie mu za skórę ( I udokumentuje to Screenami ) dostanie ode mnie P250 (StatTrak™) | Stalowy zamęt ( Oczywiście trzeba się postarać. ) Piszę tutaj o prawdziwym dręczeniu. Jakby coś gość jest Francuzem. Ewentualnie jeśli ktoś znajdzie sposób na odzyskanie skinów, to dostanie je ode mnie, jako bonus ( M4A4 Uwaga Promieniowanie i AK szmaragdowe pręgi ). Jak pisałem mam w dupie skiny. Chcę tylko, żeby gość chociaż trochę pocierpiał ( ͡° ͜ʖ ͡°) #konkurs #rozdajo http://blog-imgs-56-origin.fc2.com/a/p/f/apfel3399/2014y02m12d_144747421.jpg
  • 19
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Maze21: xxi21: You stream ?
Parchaty Jeż: yup
Parchaty Jeż: So make it fast or I will give ur acc name to the public :D
xxi
21: lol
xxi21: :D
xxi
21: 9 7
Parchaty Jeż: I see you ended ;)
Parchaty Jeż: Lets end transaction
Akceptujesz zaproszenie do wymiany wysłane przez użytkownika xxi21.
xxi
21: and no i'm not scammer
xxi21: ...
Parchaty Jeż: Now i