Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam pytanie. Gdyż gram sobie w GTA V(z torrentów, of course), i mam problem gdyż chciałbym sobię zmienić język na Polski(umiem Angielski, ale jak jest taka opcja to wolę zmienić), lecz niestety przytrafił mi się bug/błąd? przez który nie mogę wejść do rejestru(klikam "regedit" otwiera się to okienko "administrator blabla", a potem nic) macie jakąś poradę na to? #pcmasterrace #kiciochpyta #pomocy #gtav
  • 16
@niewiemcotuwpisac: Właśnie #!$%@?, nic się nie pojawiło
@vexeen: Tak, dlatego że szanuje twórców gry. Teraz aktualnie nie mam kasy, a chciałbym zagrać. Do tego please, ci ludzie zarobili mld w chyba jeden dzień. Do tego daj dowód, że nie masz ani jednej rzeczy spiraconej na kompie, łącznie z Winrarem :)
@InWrav: kupiłem nowy komputer dwa tyg temu. Mam dwie gry - obie na steamie - Cities i GTA. Oryginalne oprogramowanie, antywirus, nie mam żadnych photoshopow itd, bo nie potrzebuje. Twój argument jest inwalida. Niech zarobią nawet trylion - od bogatego można kraść bo ma? Co za bzdura. Gra to nie jest potrzeba pierwszego rzędu - nie kupujesz to nie grasz, nie umrzesz bez tego.
@InWrav:

lecz niestety przytrafił mi się bug/błąd? przez który nie mogę wejść do rejestru(klikam "regedit" otwiera się to okienko "administrator blabla", a potem nic)

Złapałeś malware, przeskanuj np. malwarebytes i pousuwaj.

chciałbym sobię zmienić język na Polski

otwórz notatnik, wklej treść: http://pastebin.com/Yi8q1UsM zapisz jako np. InWrav.reg i dodaj do rejestru.
@vexeen: Super, czyli zrobię źle jak wogóle nie kupie i jak kupie lecz najpierw zagram to też będzie źle.
@Pustulka: Dobra, #!$%@?ć ten rejestr. Spróbowałem tak jak Zbynak mówił i poszło
@Zbynak: Jednak działa, Dzięki !