Wpis z mikrobloga

via Android
  • 14
@Czlowiek_o_niewyspanej_twarzy: Sam na początku podchodziłem sceptycznie do tego filmu bo nie przepadam za filmami czarno-białymi. Postanowiłem go obejrzeć bo coraz częściej się natykałem na wpisy zachwalające ten film. W tym filmie urzekł mnie niesamowicie pasujący do historii mroczny klimat. Genialna była kreacja aktorów, każdy z bohaterów miał swoje unikalne cechy charakterystyczne które wpływały na sposób jego podejścia do sprawy przez co do każdego przemawiały inne argumenty. Te elementy oraz kilka innych
@Klejrol: popieram, dzis skonczylem oglądać i fenomenem jest dla mnie, ze film którego cala akcja toczy sie w jednym pokoju i opoera na rozmowie zrobil takie wrazenie. Genialne, dawno nie widzialem filmu na takim poziomie. A to wszystko dzieki mirko. Pij ze mno kompot!
Oczywiście doceniam majstersztyk filmu, ale czy na prawdę część za was nie uważa, że ława przysięgłych odwaliła po prostu robotę za detektywów, obrońcę i taka rozkmina jak w tym filmie w ogóle nie powinna mieć miejsca?
@zbychu001: ale to jest wytlumaczone w filmie. Obrońca nie przyłożył sie do swojej roboty, bo byl mlody, niedoświadczony i wedlug niego sprawa byla z góry przegrana. Reszta uznala, ze skoro podejrzany wywodzi sie ze srodowiska patologicznego, to na pewno jest winny.
Oczywiście doceniam majstersztyk filmu, ale czy na prawdę część za was nie uważa, że ława przysięgłych odwaliła po prostu robotę za detektywów, obrońcę i taka rozkmina jak w tym filmie w ogóle nie powinna mieć miejsca?


@zbychu001: Robotę to odwalił Fonda. Reszta przyklepała.