Wpis z mikrobloga

via Android
  • 14
@Czlowiek_o_niewyspanej_twarzy: Sam na początku podchodziłem sceptycznie do tego filmu bo nie przepadam za filmami czarno-białymi. Postanowiłem go obejrzeć bo coraz częściej się natykałem na wpisy zachwalające ten film. W tym filmie urzekł mnie niesamowicie pasujący do historii mroczny klimat. Genialna była kreacja aktorów, każdy z bohaterów miał swoje unikalne cechy charakterystyczne które wpływały na sposób jego podejścia do sprawy przez co do każdego przemawiały inne argumenty. Te elementy oraz kilka
  • Odpowiedz
@Klejrol: Cieszę się, że kolejny mireczek docenił majstersztyk tego filmu. Sam niedawno pisałem o nim tutaj i miło mi było, że parę osób go z ciekawości obejrzało. Ten film jest tak realistyczny, tak płynny, od razu można uwierzyć w tę historię, jest tak idealnie zbalansowany, że... Piękna sprawa. :)
  • Odpowiedz
@Klejrol: popieram, dzis skonczylem oglądać i fenomenem jest dla mnie, ze film którego cala akcja toczy sie w jednym pokoju i opoera na rozmowie zrobil takie wrazenie. Genialne, dawno nie widzialem filmu na takim poziomie. A to wszystko dzieki mirko. Pij ze mno kompot!
  • Odpowiedz
Oczywiście doceniam majstersztyk filmu, ale czy na prawdę część za was nie uważa, że ława przysięgłych odwaliła po prostu robotę za detektywów, obrońcę i taka rozkmina jak w tym filmie w ogóle nie powinna mieć miejsca?
  • Odpowiedz
@zbychu001: ale to jest wytlumaczone w filmie. Obrońca nie przyłożył sie do swojej roboty, bo byl mlody, niedoświadczony i wedlug niego sprawa byla z góry przegrana. Reszta uznala, ze skoro podejrzany wywodzi sie ze srodowiska patologicznego, to na pewno jest winny.
  • Odpowiedz
Oczywiście doceniam majstersztyk filmu, ale czy na prawdę część za was nie uważa, że ława przysięgłych odwaliła po prostu robotę za detektywów, obrońcę i taka rozkmina jak w tym filmie w ogóle nie powinna mieć miejsca?


@zbychu001: Robotę to odwalił Fonda. Reszta przyklepała.
  • Odpowiedz