Wpis z mikrobloga

Hej panowie. Po przeczytaniu najbardziej plusowanych komentarzy do tego znaleziska oraz po przeczytaniu wielu, wielu innych Prawd Życiowych na temat mojej płci wreszcie trafił mnie szlag. W związku z tym mam dla was propozycję: może ja zbiorę grupę chętnych różowych pasków i będziemy robiły tak:
1. Pod każdym wpisem na temat pobicia, kradzieży, rozboju czy morderstwa dokonanego przez mężczyzn (a większość jest dokonywanych przez mężczyzn, będzie w czym wybierać!) będziemy pisały, że wszyscy faceci to tak naprawdę w głębi duszy przestępcy i że każdy powinien obowiązkowo dostarczać kobiecie przed związkiem zaświadczenie o niekaralności.
2. Pod każdym wpisem na temat gwałtu dokonanego przez mężczyznę (także większość gwałtów!) uświadomimy wam, że każdy z was jest brutalnym zboczeńcem i należy was na wszelki wypadek pozamykać w domach co najmniej, a najlepiej w psychiatrykach.
3. Pod każdym wpisem na temat gwałtu lub molestowania dzieci dokonanego przez osobnika płci męskiej będziemy biadoliły jak to każdy mężczyzna to pedofil i nie należy go zostawiać samego z dzieckiem nawet na minutę, bo nie wiadomo co mu odbije.
4. Pod każdą kompilacją filmików tego typu, w którym ich bohaterowie wbiegają głowami w ścianę, skaczą z dachów do baseniku wielkości wiadra lub walą się celowo piłkami po jajach (ciekawostka, na oko około 80% z nich to mężczyżni!)będziemy pisały jacy to wszyscy faceci są durni, zupełnie jak zwierzęta i będziemy wam przypominały, że statystycznie na świecie jest więcej durniów płci męskiej niż żeńskiej.
Każdy zaś minus czy próbę protestu w naszych komentarzach będziemy zakrzykiwały logicznymi argumentami w stylu "typowy facet, oczywiście że ich broni" albo "pewnie sam jesteś pedofilem/durniem/przestępcą" oraz Ostatecznym Argumentem Logicznym "pff, męska logika!".
**Może wreszcie wtedy uda wam się zrozumieć, co to jest generalizowanie, dlaczego ocenianie całej populacji damskiej na podstawie kilku przykładów jest głupie i szkodliwe i przede wszystkim jak my się czujemy, czytając komentarze w stylu w każdej kobiecie #!$%@? dwie trzecie, _te baby to jednak #!$%@? itp. Da wam też niepowtarzalną okazję do sprawdzenia empirycznego jakie to uczucie, kiedy próbujesz sprostować jakikolwiek krzywdzący komentarz dotyczący twojej płci i nawet nie jesteś wysłuchiwany, bo z góry traktuje się ciebie jako istotę z natury niezdolną do logicznego myślenia.**

#shitwykopsays #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #rant
  • 248
@Choir: Moje życie musi być smutne, bo nie podoba mi się robienie ze mnie wrednej, zdradzieckiej suczy? Jak mam nie narzekać, skoro to już kolejny raz? Doradzam też przejrzeć inne moje posty dokładniej, naprawdę nie tylko krzyczę i syczę.
@Killjoy: Po pięknej niedzieli o godzinie 1 w nocy walczysz z wiatrakami na wykopie, warto? Nie bardzo rozumiem dlaczego w ogóle Ci zależy na zdaniu ludzi w internecie. Za oknem dobieraj sobie towarzystwo, które będzie Cie szanować i cenić, a całą śmietankę gimbaz i przegryw pozostaw samym sobie. Dorosną, albo zerwą związek z ręką to docenią
@Killjoy: ale daj spokój, to działa w obie strony, jak jakiś facet powie o dyskryminacji mężczyzn to już do wątku zbiegają się wszelkiego rodzaju alfa, którzy dowodzą, że jest #!$%@? przegrywem.

@prusi: Ale nie zbiegają się kobiety, które tylko czekały na okazję żeby mu powiedzieć, jak bardzo ssie. Samce alfa są chyba niestety niereformowalni, bo jakimś cudem każdą krytykę przyjmują jako potwierdzenie swoich racji. Też bym czasem chciała takiej absolutnej pewności siebie.( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Killjoy: chciałem tylko powiedzieć, że jest na głównej tym ludzi, który wiesza za jaja wszystko i wszystkich nawet jak tych jaj nie ma i to bez względu na rodzaj winy, także się nie martw :)
@Killjoy: Jak powstaly Demoty to byly spoko, ale teraz to ściek.
Tak wyglada cykl zycia serwisow jak te. Niszowy, jest lepiej, ale pozniej staje sie coraz bardziej popularny i zbiera sciek. Dlatego np Onet ma takie pomyje w komentarzach.
A wszyscy boja sie twardej moderacji bo to oznacza mniejsze wplywy z reklam.
Tak to wyglada, a przejmowanie sie czyms co ktos anonimowy naskrobal w sieci to tylko marnowanie nerwow na darmo.
Onet ma takie pomyje w komentarzach.


@loczyn: Ja jeszcze pamiętam, jak to był serwis informacyjny, a nie tabloid, i miałam stronę Onetu ustawioną jako główną. Ech.

a przejmowanie sie czyms co ktos anonimowy naskrobal w sieci to tylko marnowanie nerwow na darmo


Niby prawda, ale tych anonimowych osób jest ostatnio zatrzęsienie.
@Killjoy:W ciągu swojego życia poznałem wiele #rozowepaski które odwalały mniejsze lub większe przekręty swoim #niebieskiepaski najczęściej związane ze zdradą, natomiast nigdy nie poznałem żadnego pedofila, mordercy, złodzieja i zboczeńca. Fakt, poznałem kilku idiotów i jak mówisz, że w większości facetów to debile odwalający jakieś idiotyczne akcje, to masz racje. Tak w większości jest. Myślę jednak, że nasz debilizm i wygłupianie się można nam wybaczyć ale zdrady nie wybacza się NIGDY. To
@Killjoy: mężczyźni są inni od kobiet nie próbuj zmieniać ich wedle własnego uznania. Naucz się koegzystowac i czerpać z tego radość. Albo zostaniesz na starość zgorzkniałą starą babą.
@pawele125:

Nie obchodzi mnie jakby tak robily. Wytlumacze ci to obrazowo: jezeli w poscie X mowia, ze Y, a ja mowie, ze Y mnie nie obchodzi, to nie znaczy, ze nie moge komentowac X. Z reszta z kim ja dyskutuje, powinienes zalapac po maks pieciu sekundach namyslu
@Killjoy: Jak ktoś Ci zarzuca feminazizm i nie dostrzega oczywistego żartu w Twej wypowiedzi, to jest chyba upośledzony.
A tymi bóldupcami się nie przejmuj. Albo nie mają kontaktu z kobietami, albo zadają się z Karynkami - jak tu ktoś ostatnio mi przyznał, że przecież żadna dziewczyna z zainteresowaniami, ambicjami, nie będzie nim zainteresowana. I w sumie to nie interesuje go przy poznaniu nowej dziewczyny, czym się zajmuje w życiu (top kek).
@Killjoy: To, ze ludzie projektuja swoje nieszczescie na innych (inni jako zrodlo nieszczescia) jest wynikiem po prostu ignorancji, to jak podawanie sobie kubla z woda, dotyczy to kazdego czlowieka. Proby balansowania tego sa jak proby podpalania chaty obok zeby bylo porowno, a ogien jak wiadomo sie gasi.
@Pavvl0:
Oczywiście. Ale w przypadku podanym przez Ciebie przynajmniej sytuacja jest jasna. Inaczej niż w sytuacji, kiedy facet przez pół życia pracuje na dziecko innej osoby i nawet o tym nie wie.
Nie twierdzę, że kobiety są gorsze od facetów - i wśród tych i tych jest dużo #!$%@?.
@yasmine: Tak, jestem bardzo głupia i nie rozumiem ironii :<


Odwracać kota ogonem trzeba umieć, wiesz? :{

I już nie GENERALIZUJ, że cały ten post i dyskusja pod nim to żart :) Rozumiem, cześć była taka hehe żartobliwa śmieszna i w ogóle stare z Was jajcary, ale sam temat dość... Poważny to nie, ale boldupny dla niektórych ;>
@Aerials: No na to wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale powiedz mi - uważasz, że absolutnie nie ma tutaj zjawiska najeżdżania na kobiety i bezsensownego generalizowania? Ja uważam, że jest, a bierze się to z problemów w relacji z kobietami. A zazwyczaj mamy wpływ na to, kim się otaczamy.