Wpis z mikrobloga

Hej panowie. Po przeczytaniu najbardziej plusowanych komentarzy do tego znaleziska oraz po przeczytaniu wielu, wielu innych Prawd Życiowych na temat mojej płci wreszcie trafił mnie szlag. W związku z tym mam dla was propozycję: może ja zbiorę grupę chętnych różowych pasków i będziemy robiły tak:
1. Pod każdym wpisem na temat pobicia, kradzieży, rozboju czy morderstwa dokonanego przez mężczyzn (a większość jest dokonywanych przez mężczyzn, będzie w czym wybierać!) będziemy pisały, że wszyscy faceci to tak naprawdę w głębi duszy przestępcy i że każdy powinien obowiązkowo dostarczać kobiecie przed związkiem zaświadczenie o niekaralności.
2. Pod każdym wpisem na temat gwałtu dokonanego przez mężczyznę (także większość gwałtów!) uświadomimy wam, że każdy z was jest brutalnym zboczeńcem i należy was na wszelki wypadek pozamykać w domach co najmniej, a najlepiej w psychiatrykach.
3. Pod każdym wpisem na temat gwałtu lub molestowania dzieci dokonanego przez osobnika płci męskiej będziemy biadoliły jak to każdy mężczyzna to pedofil i nie należy go zostawiać samego z dzieckiem nawet na minutę, bo nie wiadomo co mu odbije.
4. Pod każdą kompilacją filmików tego typu, w którym ich bohaterowie wbiegają głowami w ścianę, skaczą z dachów do baseniku wielkości wiadra lub walą się celowo piłkami po jajach (ciekawostka, na oko około 80% z nich to mężczyżni!)będziemy pisały jacy to wszyscy faceci są durni, zupełnie jak zwierzęta i będziemy wam przypominały, że statystycznie na świecie jest więcej durniów płci męskiej niż żeńskiej.
Każdy zaś minus czy próbę protestu w naszych komentarzach będziemy zakrzykiwały logicznymi argumentami w stylu "typowy facet, oczywiście że ich broni" albo "pewnie sam jesteś pedofilem/durniem/przestępcą" oraz Ostatecznym Argumentem Logicznym "pff, męska logika!".
**Może wreszcie wtedy uda wam się zrozumieć, co to jest generalizowanie, dlaczego ocenianie całej populacji damskiej na podstawie kilku przykładów jest głupie i szkodliwe i przede wszystkim jak my się czujemy, czytając komentarze w stylu w każdej kobiecie #!$%@? dwie trzecie, _te baby to jednak #!$%@? itp. Da wam też niepowtarzalną okazję do sprawdzenia empirycznego jakie to uczucie, kiedy próbujesz sprostować jakikolwiek krzywdzący komentarz dotyczący twojej płci i nawet nie jesteś wysłuchiwany, bo z góry traktuje się ciebie jako istotę z natury niezdolną do logicznego myślenia.**

#shitwykopsays #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #rant
  • 248
@yasmine: Widzę dwa zjawiska. Z jednej strony najeżdżanie na mężczyzn, z drugiej na kobiety. Nie zawsze tło stanowi płeć - ale widzę, że niektórzy lubią tak myśleć. Niemniej nie rozumiem, czemu ktoś miałby czuć się dotknięty czytając jakieś głupoty. Chyba musiałoby w nich być ziarno prawdy, żeby to faktycznie dotknęło.

Masz rację, mamy wpływ na to, kim się otaczamy, tym bardziej nie rozumiem pieczenia dupki :')
@Aerials: hehe, powiem, że jestem głupia, bo to takie śmieszne, a tak naprawdę myślę sobie, że jestem yntelygentna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mnie to nie dotyka, ale to, co ja i OPka napisałyśmy to prawda. Tylko tyle i aż tyle.

@yasmine: No, widzę, że czuwasz i edytujesz posty na czas :> Nie, takie kierunki pozostawiam Tobie :) Chociaż jeśli jestes inteligentna i ogarnięta, to nawet po nim będziesz sobie dobrze żyła ;)
@Killjoy: za bardzo się przejmujesz, imho. Masz sporo możliwości - od wyluzowania i nie zwracania uwagi, przez wyluzowanie i blokowanie takich delikwentów, po usunięcie konta - poza wykopem też jest życie. Moim zdaniem to warka z wiatrakami, no chyba, że będzie potrafiła dać sobie na wstrzymanie...
@Aerials: dzięki, ale właśnie liczyłem na dłuższą, dlatego też trochę ostrzej zacząłem i wyszedłem na faszystę :D Niestety nie potrafię sobie radzić z brakiem logiki i po prostu brakuje mi cierpliwości, żeby tłumaczyć po 100 razy to samo. Ale może to ja jestem nie logiczny:)
@Killjoy: Przestań się martwić gimbusami i smarkaczami którzy mają jeszcze mleko pod nosem, a co do tagu logikaróżowych pasków traktuj to na luzaku, grunt to mieć dystans do Ciebie, prawda taka że bez was kobiet życie nie miałoby sensu ani w sumie początku, zakładam że prawie każdy kto się nabija z kobiet na wykopie wręcz marzy, o tym żeby mieć dziewczynę - kobiete.
@Killjoy:

Więc należy, pisząc o tym, obrazić 100% kobiet? Z tego artykułu, który podałeś, wynika zresztą, że zdrad dopuszczają się częściej mężczyźni.


Jakby nie patrzeć, to faceci zdradzają żony z INNYMI KOBIETAMI. ;)
@Stitch: A niekoniecznie, niekoniecznie, istnieje coś takiego jak biseksualizm oraz ukryty homoseksualizm.( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Usmiech_Niebios: W takim razie tym bardziej cenię fakt, iż znalazłeś chwilkę na przytarganie tutaj tej obojętnej części swojej anatomii i zostawienie komcia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi (panu od #!$%@? i czajnika oraz Wyznawcom Magicznego Penisa także), nie mam sił odpisać na wszystkie. Napiszę tylko zbiorowo do tych, co potraktowali moją propozycję założenia Różowej Grupy Bóldupiącej całkowicie poważnie: głupie te moje propozycje, prawda? głupie, wredne i niedojrzałe, ba, ktoś mnie nawet określił jako feminazi. Jeśli więc uważasz, że produkowanie takich wpisów jest seksistowskie i oburza cię sama propozycja, to zastanów się może następnym razem,
@Dakkar: A jakie to ma znaczenie, czy ci dzihadyści mieszkają na mojej ulicy czy tysiące kilometrów dalej? Ważne, że istnieją i co kilka dni Wykop produkuje taką historię. Też się zresztą podpadłeś "kolejną w tym tygodniu historią" , więc nie odwracaj teraz kota ogonem.
@Killjoy: Takie ma znaczenie, że ten problem cię w ogóle nie dotyczy, bo nie znasz żadnych dżihadystów. A ile masz koleżanek które zdradzały lub zdradzają swoich facetów?
@Killjoy: I teraz zapytaj 10 losowo wybranych facetów o to samo. Idę o zakład, że każdy wymieni Ci chociaż jedną, która albo jemu albo komu innemu przyprawiła rogi. To nie jest żadne generalizowanie.
@Dakkar: Ja za to znałam jednego, który przyprawił rogi swojej - słyszałam też o drugim. Jestem pewna, że każda kobieta zna choć jednego takiego. Np. do mojej koleżanki startował żonaty mężczyzna. To możemy was teraz wszystkie zgeneralizować i wyzywać od zdrajców?
@Killjoy: Kobietą zdradzać jest znacznie łatwiej i to one wiodą w tym prym. Jak na 10 zdradzających kobiet, przypadnie choć 1 mężczyzna to będę w szoku. Raczej kiepskie podstawy, do generalizowania, ze faceci zdradzają.
@Dakkar: Dlaczego? Ja znam 4 przypadki, bo właśnie mi się przypomniał kolega, który wziął sobie kochankę i to w momencie, w którym jego żona była w ciąży, ty znasz 4 przypadki, na razie jest po równo. A ty mi wyciągasz dane z Instytutu im. Dupy na potwierdzenie swojej całkowicie subiektywnej teorii.
@Dakkar: Dysproporcje między liczbą kobiet i mężczyzn na Wykopie mogą tu mieć kluczowe znaczenie. Oraz fakt, że my nie mamy takich skłonności do krzywdzącego generalizowania, co możesz łatwo stwierdzić czytając damskie komentarze na temat męskich gwałcicieli, morderców, pedofilów itp.
@Dakkar: Czytasz pewnie treści pisane przez mężczyzn, oczywiste jest, że będą tam częściej pisali o kobiecych, a nie własnych wadach. A jeśli te inne strony mają "red" i "pill" w nazwie albo coś w tym stylu, to nawet nie zaczynaj, bo są mniej więcej tak obiektywne jak Hitler w sprawie Żydów.