Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie w sprawie dzisiejszego piwa na MS! :)

Spotykamy się o 18.00 przy wejściu (schodach) do Lewiatana na Miasteczku Studenckim. Gdyby ktoś chciał jakiś kontakt do mnie (bo boi się, że później nas nie znajdzie, nie trafi itd.) to proszę napisać na pw. Tak więc do zobaczenia na Miasteczku! :)

@Jahcob, @Pan_Slawek, @ppiasq, @babisuk, @Napiecie, @adios, @maciejkack, @Stella9803, @henk, @orchis1565, @witoldzik, @xerez, @kitkat82, @moby22, @Feeps, @najman, @cala_w_trawie

Nie wiem kogo tu jeszcze przywołać, ale jak o kimś zapomniałem to śmiało zgarnijcie te osoby, szkoda żeby w taką piękną pogodę marnowały się w domu ;)

LISTA HAŃBY

@szczepqs Gada coś, że ma jakiś egzamin i nie chce przyjść, a tak poza tym jest z UJotu, więc możecie go hejtować ;)


#msagh #krakow #agh #wykopiwo #wykoppiwo #wykopiwokrakow #wykoppiwokrakow #krakowpiwo #p--o

PS Gdyby ktoś miał się spóźnić to niech nie rezygnuje z tego powodu, bo myślę, że trochę posiedzimy w plenerze.
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@babisuk: @MasterSoundBlaster: Czytałem porozumienie kilka razy. Wiem dużo od bezpośrednich osób, które je podpisywały. Zgodę mogą wyrazić rektor i osoby do tego uprawnione (nie znam listy osób uprawnionych). Podczas meczy i koncertów policja może wejść i wlepić mandaty (np. dzisiaj). Tak samo, jak ktoś sika pod Filutkiem i ochrona podejdzie i powie mu, żeby przestał, a on tego nie zrobi (ochrona może jedynie nakrzyczeć), to ochrona może wezwać
  • Odpowiedz
@najman:

Kurczę, nie wiem co odpowiedzieć, obiecuję, że nie będziemy sikać na akademiki i prowokować policji do wlepiania mandatów ;) Będziemy się pilnować w każdym razie, a przy następnej okazji sprawdzę w razie czego czy nie ma meczu. Szkoda, że nie mam wolnego pokoju, bo byłaby miejscówka, ale z drugiej strony szkoda też marnować taką ładną pogodę.
  • Odpowiedz
@najman: @MasterSoundBlaster: Przypomniało mi się, jak ochroniarz złapał jakiegoś szczającego pod płotem za bluzę, tamten oczywiście niezbyt trzeźwy odwrócił się z fujarą w ręku. Ochroniarz skończył z oszczanymi spodniami. :D
  • Odpowiedz
@najman: moim zdaniem nie mogą wystawiać mandatów i sprawa do wygrania w sądzie w cuglach. Miejsce nie jest objęte ustawowym zakazem spożywania alkoholu więc nie ma ku temu podstaw.
  • Odpowiedz
@babisuk: Jak to nie jest objęta ustawowym zakazem spożywania alkoholu? Sprawa do przegrania w sądzie. Wiem to od przewodniczącego URSS AGH, który podpisywał to porozumienie.
  • Odpowiedz
@Pan_Slawek: tak się pytam z ciekawości, nie wiedziałem, że aż taka ekipa jest na wykopie z AGH ;D Sam się tam wybieram za rok, nie macie może kogos na Inżynierii Akustycznej? Jakieś opinie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Trzepaczka: Hmmm, no jest nas trochę. Inżynieria akustyczna, hmmm dobra koleżanka ( de facto też zdająca w tym roku maturę) rozważała tę opcję, ale w końcu postanowiła, że idzie na akademię muzyczną, tak to specjalnie nikogo nie znam stamtąd.
  • Odpowiedz