Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie w sprawie dzisiejszego piwa na MS! :)

Spotykamy się o 18.00 przy wejściu (schodach) do Lewiatana na Miasteczku Studenckim. Gdyby ktoś chciał jakiś kontakt do mnie (bo boi się, że później nas nie znajdzie, nie trafi itd.) to proszę napisać na pw. Tak więc do zobaczenia na Miasteczku! :)

@Jahcob, @Pan_Slawek, @ppiasq, @babisuk, @Napiecie, @adios, @maciejkack, @Stella9803, @henk, @orchis1565, @witoldzik, @xerez, @kitkat82, @moby22, @Feeps, @najman, @cala_w_trawie

Nie wiem kogo tu jeszcze przywołać, ale jak o kimś zapomniałem to śmiało zgarnijcie te osoby, szkoda żeby w taką piękną pogodę marnowały się w domu ;)

LISTA HAŃBY

@szczepqs Gada coś, że ma jakiś egzamin i nie chce przyjść, a tak poza tym jest z UJotu, więc możecie go hejtować ;)


#msagh #krakow #agh #wykopiwo #wykoppiwo #wykopiwokrakow #wykoppiwokrakow #krakowpiwo #piwo

PS Gdyby ktoś miał się spóźnić to niech nie rezygnuje z tego powodu, bo myślę, że trochę posiedzimy w plenerze.
  • 44
@MasterSoundBlaster: Grille powiadasz, no proszę, studenci wiosnę przywołują :). Fakt ciepło dziś, jeśli jakoś ogarnę się czasowo to może będę na chwile, a jak nie to wypijcie moje zdrówko ;).

Tak, tak, skałki koniecznie :) tylko trochę cieplej niech się zrobi.