Wpis z mikrobloga

co ciekawe, akcja dzieje się w tym samym universum co dragon ball, autor mangi chyba ten sam.


@Dare: Nie chyba, tylko na pewno. Kilka rozdziałów Dragon Balla w Red Ribbon saga łączy obydwa uniwersa. Toriyama rysował dr Slumpa zanim rozpoczał serię DB. Na początku DB miało być taką samą komedią, ale przerodziło się w międzygalaktyczną bijatykę.
hetman-kozacki - >co ciekawe, akcja dzieje się w tym samym universum co dragon ball, ...
@Blein: Tzn. mi to w ogóle nie przeszkadza, a niech lata nawet w złotych stringach, ale pamiętam ten zawód: wszyscy rycerze tacy badassi, tacy niedwuznaczni, zarysowane osobowości itp., konflikty wewnętrzne, mój ostatni, myślę ooo, ten to będzie kulminacja, a tutaj przychodzi facet ze szminką i to w dodatku jeszcze niedobraną do cery!
( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Killjoy: No ten typ nie był udany :( W każdej serii w sumie taki nieudany był. Tutaj Ryby, przy Asgardzie ten pierwszy wielki a u posejdona ten co przybierał postać innych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Killjoy: Ja właśnie gorzej z Sailor Moon. Pamiętam tylko, że to się w końcu tak rozwinęło, że była odpowiedniczka każdej planety a nawet gwiazd czy coś takiego :)
A Dragon Ball to wiadomo, nie trzeba nawet pisać ;)