Wpis z mikrobloga

@frajerzyna: @Defecator: polecam obejrzeć wersję bez dubbingu francuskiego, ponoć jest mocno okrojona i ciekawsze sceny walk (te brutalniejsze) i wątki romansu (ponoć też homoseksualne) są wycięte żeby mogli to puszczać dzieciom w publicznej telewizji. Ja właśnie zaczynam oglądać. 145 odcinków przede mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wrakczasu: to taka słowiańska wersja :D
@Blein: Mi jakoś ta seria umknęła z pamięci i dziś się natknęłam na wzmiankę o saint seiya i wzięło mi się na wspominki. Oglądając te pierwsze odcinki to jednak najlepiej wspominam muzykę! Łezka się w oku kręci :)
@Blein: o kuuuurwa stary, zaraz chyba zacznę oglądać.
Ale mam jeszcze jedną zagadkę: też anima, akcja działa się w jakiejś magicznej(krainie) były 3 główne bohaterki(prawie jak atomówki), najważniejsza z nich miała czerwone włosy i nosiła się na czerwono, biły się i chyba czarowały.
Pamiętam, że był motyw, że jakiś ich wróg(?) stworzył klon-przeciwieństwo tej czerwonej i ten jej klon nienawidził jej przyjaciółek, ale za to kochał ją(lesbijskie wątki, yay).
edit: leciało
@Dare: Załatwiłeś mnie :D
Pamiętam coś o trzech bohaterkach, gdzie główna chodziła na czerwono ubrana ale to było coś bardziej z robotami a nie jakaś magia. Kurde miałem sobie obiad zrobić ale teraz będę siedział i kminił co to było hahahah :D

Challenge Accepted ;)