Wpis z mikrobloga

Postanowiłem, że znowu założę sobie konta na #sympatia #badoo #zaadoptujfaceta #tinder sprawdzę może coś jeszcze.

Będzie to moje drugie podejście do tego typu poznawania nowych osób. Za pierwszym razem miałem zainteresowanie, poznałem kilkadziesiąt dziewczyn ale częstym problemem była odległość, ich wygląd, głupota, brak zainteresowania rozmową itp itd dlatego raczej kontakt się urywał. Po za tym skupiłem się na jednej dziewczynie z którą i tak potem nie wyszło, sytuacja była niejasna, więc to też mnie blokowało. #feels pewnie będą wracać w jakimś stopniu do końca życia ale trzeba żyć dalej. Jakiejś wielkiej spiny nie mam na nowe znajomości, a nawet powiedziałbym, że nie mam ochoty po tym wszystkim, może to będzie klucz do sukcesu? Na pewno już wiem czego się spodziewać, dlatego będzie jeszcze większy dystans do tego. Coś w tym jest, że większość tam to podludzie, ale perełki też się zdarzają, wiem o tym. Myślę, że z racji zbliżającego się lata samotne #rozowepaski przycisnie bardziej i będą bardziej chętne na nowe znajomości. Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie, czy dalej będę #tfwnogf Wszystko już prawie gotowe jeszcze trochę popracuję nad opisami jakieś dobre foty i w ciągu paru tygodni startuje.

Efektami, ciekawymi, śmiesznymi i intrygującymi sytuacjami będę się dzielił też pod tagiem #smiercwsamotnosciniedlamnie tymi w realu również, chociaż nie będzie pewnie czym bo chodzę do tych samych miejsc, nie jestem typem podrywacza, mieścina poniżej 100k mieszkańców ale życie jest przewrotne więc kto wie.
#podrywajzwykopem
  • 2
@Sztabowy:Heheszek to pamiętam miałem całe mnóstwo. Zanim wystartuje znowu to dla niecierpliwych taki miały trial co się wtedy działo i czego można się spodziewać.
Kilka miesięcy temu zaczepiła mnie dziewczyna gadka szmatką i okazało się że wcześniej poznała tu już jakiegoś typa. Typ ją zostawił twierdząc: nie zasługuje na Ciebie XD śmiechłem wtedy. Było to przed swiętami i już miała kupiony dla niego prezent. Nie wiedziała co z nim zrobić. To