Wpis z mikrobloga

Zawołajcie @oligarcha

Napisał on:

W moich wpisach NIGDY nie będzie miejsca na ataki i ruską propagandę. N I G D Y. Stosuję taką samą metodę jak w grupach "Brońmy Rosji" czy "Polacy za rosyjskich donbasem" i innych stalinofaszystowkich grupach. Tutaj taką praktykę stosował Stadler, konradinio oraz obecny jeszcze MWittmann i inne planktony. Odpłacam tym samym. Od razu. Bez dyskusji. To jest wasza szkoła. Skoro uważacie, że jest skuteczna, to przyjmuję taką do swojej praktyki. Ile lepiej się prowadzi rzeczowe dyskusje a nie obrzucenia się gównem, które inicjują ruskie trolle.


Więc pytam się za co dostałem się u Ciebie na czarnoliste skoro nie spełniam żadnych z tych przesłanek? Może za bezstronne pytanie o plotkę, która chodzi na wykopie, a dotyczy twojej osoby?

#pytanie #niewiemjaktootagowac #zawolajcie
  • 10
@kzaj: Nie jestem pewien co do Twojej osoby. Na 99% atak personalny. Lub po prostu za radykalną, brutalną, kłamliwą i szkodliwą wobec RP ruskę propagadnę. Tylko dwie możliwości są. Rano przejrzę kopię Twoich wpisów (nawet tych od razu skasowanych) na zewnętrznym serwerze - który każdy wpis archiwizuje po kilku sekundach od czasu jego dodania tutaj - i Ci odpowiem.
Lub po prostu za radykalną, brutalną, kłamliwą i szkodliwą wobec RP ruskę propagadnę


@oligarcha: xd to na pewno w końcu jestem Kresowiakiem, więc moim zadaniem jest plucie na Polskę i wspieranie Rosji. Tak jest.