Wpis z mikrobloga

Witam Mirki

mam mały problem.

Otóż na początku marca podpisałem (przedłużyłem) umowę na dostęp do internetu z firmą MNI Telecom.
Jednak po dość krótkim czasie od podpisania umowy, internet zaczął się "krzaczyć", tzn: nigdy nie osiągnąłem pełnej deklarowane prędkości łącza, oraz występowały częste przerwy w połączeniu z internetem.

Byłem kilka razy w siedzibie MNI, skarżąc się na taki stan rzeczy. Po zapewnieniu, o szybkim rozwiązaniu problemu postanowiłem poczekać. Nic to nie dało, po jakimś czasie zamówiłem internet u innego dostawcy, jak również chciałem zrezygnować z usług MNI. Niestety MNI zagroziło mi karą umowną za zerwanie umowy nie widząc swojej winy w zaistniałej sytuacji.......

Co w takiej sytuacji mogę zrobić jako klient i konsument?
PS Przepraszam za spam tagami, ale potrzebuje pomocy, bo sytuacja mnie przerosła.

PPS internet z Vectry > inny internet > ....... > gówno > internet z MNI

#informatyka #internet #bielskobiala #bielsko #komputery #kiciochpyta #pomocy #prawo #it
  • 8
@kendziu666: Korzystałem z usług hyperionu i wtedy było wszystko git. Potem ich MNI wykupił i zaczęło się pieprzyć co jakiś czas. Potem się wyprowadziłem ale ojciec mój dalej się z nimi użera bo co chwilę brak neta.
MNI 2/10 nie polecam.
Niestety nie umiem pomóc :(