Wpis z mikrobloga

Moja córka kończy dzisiaj roczek (ale szybko minęło!) i z tej okazji małe #coolstory.

Rok temu... jest trzecia noc od kiedy maluszek jest z nami. Nie wiem za bardzo co się dzieje - chodzę niewyspany, nic nie rozumiem, odczuwam jednocześnie wielką radość i panikę, ale nie mam czasu myśleć bo na okrągło ziewam.

Jest noc. Upragniony sen... A tu żona mnie szturcha i mówi:
"Co nasze dziecko robi w łóżku!? Weź ją zanieś do jej łóżeczka".

No to ja ostrożnie wstaję, lewą rękę wkładam ostrożnie pod główkę, drugą pod plecy, podnoszę i niosę do drugiego pokoju. Nachylam się do łóżeczka a w nim smacznie śpi nasze maleństwo.
#wtf
Otrzeźwiałem, jak tylko dotarło do mnie, że trzymam w rękach kota.
Śmiejemy się z tego do dzisiaj ;)

#dzieci #rodzice #pikselthebeginning #czystyubaw :P #heheszki
  • 18
@chafer: mam roczna córkę
Około 6msc temu usypialem ja o 3-4 w nocy, sam prawie zasnalem trzymają córkę na rękach, uśpiona położyłem do łóżeczka i wróciłem do zony która spała. Nagle budze sie i łapie żonę mocno za głowę - myślałem ze ciagle usypiam córkę, wziąłem głowę zony za córkę i chciałem ochronić przed upadkiem z łóżka.
@Alkreni: wbrew powszechnej opini ciezko jest sie zarazic od kota toksoplazmoza. Wystarczy byc normalnym i nie dopuszczac kobiety do kuwety i nie pozwalac wlazic mu na meble gdzie sie je i przerzadza jedzenie. Kota trza przebadac, nie jesc surowego miesa (predzej sie tu zarazisz niz oddomowego kota)
No to ja ostrożnie wstaję, lewą rękę wkładam ostrożnie pod główkę, drugą pod plecy, podnoszę i niosę do drugiego pokoju. Nachylam się do łóżeczka a w nim smacznie śpi nasze maleństwo.


@chafer: Ok, ja bym w tym momencie zeszła na zawał.