Wpis z mikrobloga

@adi997: Ja #!$%@?ę, ile jeszcze takich idiotycznych wpisów powstanie? Jak weszło na pc to niech się #!$%@? cieszą. Gdy była premiera na konsole, to czekaliście w nocy przed #!$%@? supermarketem i waliliście do pudełka.

Oni przynajmniej mają o wiele lepszą grafikę od was, konsolowców. GTA V na konsoli wygląda jak GTA IV.

chociaż w sumie nie wiem, może to troll a ja się złapałem.
@adi997: Czym się tu jarać? Konsolowcy zostali w zeszłym roku zalani odgrzewanymi kotletami i co? Pupa boli, bo najlepsze obecnie gry na current-geny to HD i Remastery?
@jaqqu7: Tym, że gracze PC znowu zostali wydymani bo miało przeczołgać wersję z konsol a zmiany są kosmetyczne a w ruchu niezauważalne a wyciągnięcie wszystkiego co jest lepsze niż na konsoli czyli magicznych stabilnych 60 FPS-ów w samym FullHD na najwyższych ustawieniach wymaga samej grafiki w cenie 1.5 konsoli nie mówiąc o reszcie podzespołów (i to nie moje zdanie tylko PCLaba) a i w takich warunkach potrafią się robić cyrki graficzne.
@Tasde: Lol, z tego co wiem to nikt się nie spodziewał cudów na PC jeżeli chodzi o poprawę grafiki - było wiadome, że dwuletnia gra, która wychodziła jeszcze na starą generację nie będzie wyglądała nagle nieziemsko. Poza tym dużo osób na forach się wypowiada, że do FullHD z 60 fps na wysokich detalach działa już całkiem nieźle na rekomendowanych (przynajmniej dla sprzętu Nvidii). Natomiast nikt chyba nie myślał, że na najwyżej