Wpis z mikrobloga

#rozowepaski to jednak są zakłamane jak #!$%@?, przez 3 miesiące od zerwania słyszałem od swojej ex jak to bardzo ją zraniłem zrywając z nią, ile to ona nie płakała, a teraz się dowiaduję, że miesiąc później już zaczęła kręcić z innym #!$%@?, z którym teraz jest (o czym oczywiście nie miała odwagi mi sama powiedzieć). #!$%@? jestem nieźle i do tego #feels bo od pewnego czasu zacząłem za nią tęsknić (rozum i serce jednak ni #!$%@? nie idą w parze), a tu ta wiadomość jak grom z jasnego nieba. #rozowypasek #niebieskiepaski #niebieskipasek #tfwnogf #feelsy
  • 16
@Jurga09: W tym czasie uważałem, że to będzie dobra decyzja i poniekąd do tej pory uważam, że była dobra, ale nic nie poradzę, że mnie #!$%@? szczela jak się dowiaduję, że miesiąc później już miała innego #!$%@? oraz że za nią zacząłem tęsknić.
@maschio94: Tak to jest. Moja była też #!$%@?ła pół roku jak jej źle, jaki rzal, jaki dupy bul, że ze mną zerwała. O jak tęskni, o jakie pretensje ma do siebie. W końcu zmiękłem i zacząłem z nią normalnie rozmawiać, zamiast wyzywać od podłych suk bez serca. Spotkaliśmy się parę razy, było miło i rozmawialiśmy nawet o tym żeby podejść do sprawy poważnie i rozważyć możliwość powrotu do siebie. Potem okazało