Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja uwazam ta wojne pomiedzy #konsole a #pcmasterrace za skrajnie zalosna?

Mam oba ( #3ds i gamingowy pc), do tego #ps3 i jakos nie czuje potrzeby walki z obcymi ludzmi przez internet kto ma lepszy kawalek plastiku podlaczony do telewizora. xD

Prawda jest taka ze to 2 zupelnie inne platformy, zreszta na konsole wrzucasz gre i dziala, do tego nie trzeba przejmowac sie upgrejdami i przegrzewaniem, za to na konsoli nie pogram sobie we wiele wspanialych gier takich jak world of warcraft czy inne csgo.

Konsole nadaja sie dla gier AAA, ale brakuje na nich wiele naprawde fun to play gier, jak np. dota2, csgo, warcrafty wszystkie i tak dalej i tak dalej. I PC i konsole maja swoj oddzielny target i taka jest prawda. Nie kazdy gustuje w CODach i innych fifach i generalnie "duzych produkcjach", ale tez nie kazdy lubi zamet z instalowaniem, wymaganiami etc w komputerach.

Moglibyscie sobie dac juz spokoj z tymi zalosnymi walkami

do tego tagi bo moge:

#xbox360 #xboxone #boldupy #niepopularnaopinia #oswiadczenie
Pobierz kuhwa - Czy tylko ja uwazam ta wojne pomiedzy #konsole a #pcmasterrace za skrajnie za...
źródło: comment_i5m3A7HBwog8HPgfwuUAsAv3vn6oyOhk.gif
  • 8
@ryhu: mam #!$%@? w te ich zalosne argumenty co jest lepsze i walki w komentarzach, ale boli mnie fakt ze od jakiegos czasu (szczegolnie po premierze gta v) nie da sie praktycznie przegladac komentarzy pod wykopami na temat gier, bo 90% komentarzy to ten spam ;-;
@kuhwa: Przecież nikt nie pisze tego na serio. Prawda?... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dawniej "wojna" między sprzętami była jeszcze zabawna - tworzono wierszyki, dema itp. Obecnie Panie to bida z nyndzom.
Niech się gryzą mam to gdzieś. Zarówno #pcmasterrace jak i Ci po drugiej stronie próbujący wcisnąć całemu światu że "to oni mają rację" to NIE SĄ GRACZE. Dla gracza sprzęt nie ma znaczenia liczy się fun z gry. Dla fanboja liczy się tylko sprzęt.