Wpis z mikrobloga

@mikelson22: Ogólnie, czyli o jakim bogu? Bo ten chrześcijański podobno nie stworzył człowieka w procesie ewolucji. Dopóki nie dowiemy się w jaki sposób powstało życie, niczego nie da się wykluczyć.
@Nekron: Teorii ewolucji, jak sama nazwa wskazuje to tylko teoria, więc jest w niej tyle samo prawdy co w Biblii na temat powstania człowieka ;) Jeżeli się mylę to proszę o udostępnienie mi tych dowodów naukowych. Fragment książki od biologii nie jest dowodem.
a dlaczego nie?" :)


@kwirynal: nie wiem czego się to tyczy
@Kardig: nie wiem skąd Ty wiesz, że to akurat jest z książki o religii, poza tym drogi kolego, czym jest religia? Nauką o Bogu? Według Wikipedii:

system wierzeń i praktyk, określający relację pomiędzy różnie pojmowaną sferą sacrum (świętością) i sferą boską, a określonym społeczeństwem, grupą lub jednostką. Manifestuje się ona w wymiarze doktrynalnym (doktryna, wiara), w czynnościach religijnych (np.
nie twierdze, ze zgadzam sie ze wszystkim w 100%. Ale jednak "chodz na religie, krzycz że katolicka indoktrynacja". Zapiszcie sie na etyke i nie placzcie


@ZohanTSW: wypisać z religi mogą rodzice. A jak się zapewne domyślasz jak by dziecko powiedziało rodzicom, że nie chce chodzić na religię to miałby niezłą inbe w domu
@Dnk: Oczywiście, że się mylisz. Różnicę między teorią, a teorią naukową już Ci koledzy wyjaśnili.

Ja od siebie dodam, że warto chociaż spojrzeć na tę książkę, bo jeśli nie byłeś dobry z biologii to możesz się troche pogubić. Przeczytanie tej książki ze zrozumieniem i nie zauważenie związków ewolucyjnych wśród kręgowców świadczy o tym, że ktoś nie potrafi wyciągać logicznych wniosków.

Układy organów (pięknie to widać po kościach) pokazują udoskonalanie i wzajemne
źródło: comment_0Q2nC3zjbCIZJqNsx497bXwSZxdezQGZ.jpg
Troll, ale odpowiem.

Widocznie gady beznogie były faworyzowane przed dobór naturlany w określonych warunkach środowiskowych, w których żyły.
Zmiany środowiskowe ukierunkowały dobór naturalny do faworyzowania zmian w całej populacji "prawęży" i zanikania kończyn. Może było im łatwiej polować, uciekać, kryć się?