Wpis z mikrobloga

Facet mówi do żony:
- Kochanie, przynieś mi piwo.
Na to żona:
- Może jakieś magiczne słowo?
Facet:
- Hokus pokus, czary mary, #!$%@? po browary.
A na to żona:
- Hokus pokus, ence pence, zamiast cipki, masz dziś ręce.
Na to facet:
- Skoro jesteś tak pyskata, dziś ominie cie wypłata.
Żona:
- Bardzo mocne masz dziś czary, zaraz biegnę po browary.

#heheszki
  • 38
@lmh_: A jakiej odpowiedzi się spodziewałeś? Twoja wypowiedź (do której się odnoszę) polega na tym, że trzeba pamiętać o terminie przydatności do spożycia i nauczyć się podstawowych czynności, które potrafi średnio ogarnięty gimnazjalista. Nie wiem, w jakim towarzystwie się obracasz, że różnicujesz ludzi na podstawie ich płci, które mają definiować posiadane umiejętności. Suabo. Czyli genitalia (a nie praca nad sobą) określają, że ktoś genetycznie nie potrafi obsłużyć wiertarki. Powtórzę się: suabo.
@Gosir: bo to stwierdzenie definiuje możliwość stworzenia rodziny, a jak kobieta chce być super niezależna (tak odebrałem wpis) to czasami może o tym zapomnieć i obudzić się z 50 na karku gdzie natura robi swoje, niestety; też nie pozdrawiam w takim razie;

dodatkowe stwierdzenia "bo wy i tak nie umiecie tego robić, takie czasy, panie" "Pracuj nad sobą, dobrze się odżywiaj, rozwijaj się i zobaczysz, że nagle pewność siebie się pojawi."
@lmh_: Język definiuje rzeczywistość, dlatego też stwierdzanie w/w jest drastycznie niekulturalne. Czemu nie określiłeś tego w inny sposób? Pomijam fakt, że nie bronię @frika, nie rozumiem dlaczego wrzucasz mnie do wspólnego worka razem z nią? Odnoszę się bezpośrednio do twojej wypowiedzi, która pojawiała się wcześniej w dyskusji.
kto powiedział, że do gniazdka nie można zatrudnić elektryka


@Gosir: równie dobrze można zatrudnić pomoc domową, ale do nauki naprawy gniazdka, obsługi wiertarki czy uprasowania koszuli wystarczy parę tutoriali na jutubie.

I śmieszy mnie to wasze życie złudzeniami, że facet im starszy, tym lepszy


@frika: Starszy facet zazwyczaj może zapewnić lepszy byt kobiecie niż młodzieniaszek, więc pod tym względem jest lepszy. Fizycznie - bez różnicy, aż do wieku 35-40, kiedy
@frika: Bo kobiety wolą i chcą siedzieć z dziećmi? Ale fakt jakikolwiek szantaż finansowy w związku to dno moralne.
Słabe jest też mówienie mężowi na co może a na co nie może wydawać swoich pieniędzy.