Wpis z mikrobloga

@abc: aha ;)

Leangains to podejscie przede wszystkim do odzywiania opracowane przez Martina Berkhana (leangains.com). Wlasciwa nazwa to Intermittent Fasting, ‘Leangains’ poczatkowo bylo tylko nazwa strony ale uzywanie ‘Leangains’ w odniesieniu do tego modelu stalo sie powszechne i tak juz zostalo.
@ostatni_mlody_wilk: Służy, ale ciężko jest wepchnąć w siebie tyle jedzenia :P Zwłaszcza, że ja np liczę makro i raczej nie kieruję się IIFYM, tylko jem zdrowo (ale też bardzo różnorodnie i codziennie coś innego). Moje godziny są od 11 do 19, ale często bywa, że zaczynam później/kończę szybciej. Co jeszcze chciałbyś wiedzieć?
@Mikimoto: słabo moja droga ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja na redukcji cisnę IF i polecam, w ogóle treningi na czczo to fajna sprawa, mi bardzo odpowiada, miałem okno 5-6 h i wciskałem z 2700 kcal, śmiało można wtedy wbić trochę z węgli prostych np pierniczki z biedry, jeśli ktoś chce wbić na vlcd to też tylko na if 2-3 h (testowane na sobie)
@Mikimoto: mam rozplanowane wszystko na 6 posiłków, odstępy około 3h i zastanawialem się czy nie zrobić z tego 3 posiłków i pociągnąć tak przez 2 tygodnie ;) ale znając siebie mam pewne obawy przed podjadaniem i latwo mógłbym się wykoleić, a opcja wielu posiłków jak najbardziej mi odpowiada. Chociaż bywa że i tak chwyta mnie głód między posilkami. Myślę że odrobina teorii powinna zaspokoić moją ciekawość odnośnie IF ;)
Pobierz ostatnimlodywilk - @Mikimoto: mam rozplanowane wszystko na 6 posiłków, odstępy około ...
źródło: comment_XONBkZOsHbpty7xIyOgPcLbRauLdCIJj.jpg
Mam uczelnię, więc nie trenuję rano, tylko czasami. Zazwyczaj wieczorem i wtedy kończę jeść np godzinę lub 2 przed treningiem, czyli jem np od 10 do 16 jak mam trening na 18/19