Wpis z mikrobloga

@Lim3: Jedyną właściwą odpowiedzią na pytanie "czy miałbyś ochotę na seks w trójkącie z jakąś moją koleżanką", to WYŁĄCZNIE
"A którą dokładnie?" :D
  • Odpowiedz
@loopzilla: Moja byla pytala sie mnie kilka razy czy jakby obcieto jej glowe to wolalbym jej odwlok czy glowe. Mirki, zadna odpowiedz nie jest prawidlowa.

Prawidlowa odpowiedz brzmi:

''Jak bedziesz takie glupie pytania zadawac to sie nie dogadamy''
  • Odpowiedz
@Lim3: Jeżeli dla kobiety jest zaskoczeniem to, że facet chciałby się przespać z inną, to ja się zastanawiam co jej nie zaskakuje ;)

A co jeśli to facet nie chce? :D
  • Odpowiedz
@Lim3:
Niekoniecznie zdradzi. Trójkąt to zupełnie coś innego niż zdrada. Przede wszystkim - nie ma oszukiwania. Wszystko jest za zgodą wszystkich zainteresowanych. Dwa - to tylko seks. Trzy - do zdrady dochodzi, jak się związek rozpada. A się rozpada, jak ma powody. Co prawda są tacy żałośni ludzie, którzy nie potrafią załatwić takiej sprawy po ludzku, czyli się rozstać kiedy zachodzi potrzeba, tylko wolą oszukiwać. Ale na takich nawet szkoda słów i czasu.

Czytałem ostatnio na reddicie wpis babeczki, którą strasznie kręciła wspólna znajoma jej i męża i zdecydowali się na trójkąt. Z tego jak to opisywała wynikało, że ten układ jest dla nich bardzo atrakcyjny, tak atrakcyjny, że wręcz nie widzę powodu dla którego mieliby sobie tego odmawiać. Owszem, też się trochę bała, czy ta inna nie odbije jej męża, z drugiej strony - jeśli między nimi jest dobrze - to jako facet - nie sądzę, żeby tak chociażby mogło być.

W udanym i sprawdzonym związku partnerzy są na dużo lepszej pozycji od nowych. Nowi dają jakiś tam może dreszczyk emocji, jakąś ekscytację nowością ale to wszystko. A stały partner, mąż czy żona ma do zaoferowania dużo więcej. Chociażby jest osobą, której można ufać chociażby skały srały. A tego się na bazarze nie kupi. Tego można latami szukać i nie znaleźć. I to się nie nudzi po miesiącu
  • Odpowiedz
że jak chce trójkąta to już wiadomo, że zdradzi


@Lim3: Nawet jak sam tego nie wymyślił, tylko mu laska wyjechała z propozycją - też na pewno zdradzi.
  • Odpowiedz