Wpis z mikrobloga

Taaa, "przyjaciółka" ( ͡° ͜ʖ ͡°). A swoją drogą po co zadawać takie pytanie, żeby "sprawdzić faceta"? Jak ktoś składa propozycję to zakładam że mówi na poważnie. Teraz płacz że się zgodził na coś o czym zapewne marzy 90% mężczyzn? #logikarozowychpaskow


@Kifer: ta 90% marzy az dostana to co chca i sie rozczaruja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lim3: Wręcz odwrotnie, jak kocha to zgodzi się na coś na co nawet nie ma ochoty, żeby różowemu zrobić przyjemność. Baby to jednak mają nierówno.
  • Odpowiedz
@Lim3: kurcze, ale w sumie czy nie ma w tym nic?
#!$%@?ę od formy "testu", no bo to jest skrajny idiotyzm pieprzyć o czymś takim, jeśli się tego nie chce, i traktować tak faceta. No i to jest też pewnie mocno indywidualne, ale...
Jeśli serio kochasz jedną osobę, naprawdę będziesz potrzebować seksu z kimś poza nią? Oczywiście przy założeniu że monogamia jest jakoś normalna/dobra..

@JohnLemon: z autopsji piszesz?
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: Nie wiem Cumpelo, ja mam dość luźne podejście do tego typu łóżkowych przygód, dla mnie uczucie wcale nie wyklucza się z chęcią udziału w trójkącie, ale wiadomo, że różnie na to patrzeć można.

A co do tego posta, potem tam jest jeszcze dopisek o tym, że owy dżentelmen opisany w poście numer 1 to w sumie w łóżku podobno #!$%@? jest. No kto wypisuje takie rzeczy ;_;
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: Mogę mówić tylko jak by to wyglądało w moim przypadku:
1) skoro o tym wspomina i mówi że chce, to nie mam nic przeciwko. Trójkąty nie polegają tylko na tym że facet uprawia seks z dwoma kobietami (czy tam w jakiejkolwiek innej konfiguracji).
2) chęć spróbowania czegoś nowego, życie erotyczne to nadal część życia (i związku). Stagnacja w tej kwestii może rzutować na związek.
3) bo czemu nie? Wszystko
  • Odpowiedz
@JohnLemon: Rozumiem i szanuję, zwyczajnie dość ciekawe, bo zazwyczaj ludzie których znam, chodzi mi o osobników płci męskiej w większości wypowiadali się dość pozytywnie, stąd moja ciekawość, musisz mi ją wybaczyć Cumplu.
  • Odpowiedz
@Lim3:

A co do tego posta, potem tam jest jeszcze dopisek o tym, że owy dżentelmen opisany w poście numer 1 to w sumie w łóżku podobno #!$%@? jest. No kto wypisuje takie rzeczy ;_;

No ja to w ogóle trochę nie jarzę jak można to w takich kategoriach oceniać, no ale spoko, może jakaś dziwna jestem.

w większości wypowiadali się
  • Odpowiedz
A tutaj: #rozowypasek przychodzi z takim pomysłem, Ty się zgadzasz z wymienionych powodów, a ona w płacz/krzyk, że jej nie kochasz, chcesz ją zdradzić i w ogóle co z Ciebie za facet xD A potem leci to opisać na forum i że jesteś kiepski w łóżku xDD No co za patola.


@noelo_cohelo: Znam różowego na tyle że wiem że jakby coś takiego zaproponowała to na poważnie. A gdyby
  • Odpowiedz
@Lim3: no nie wiem, może sądzi, że na nic lepszego nie zasługuje?
A też jakoś nie wyobrażam sobie, że takie coś jest w stanie jakoś w miarę czytelnie wyartykułować swoje potrzeby, przy takim poziomie zaufania/zrozumienia w związku.
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: Też raczej wątpię.

Ja jakoś nie widzę tego, podpuszczam faceta, źle mi z nim w łóżku, płaczę babom na fejsie, że beznadzieja, że mnie zdradzi. ;_;
Jak już sama wspomniałaś - patola no.
  • Odpowiedz