Wpis z mikrobloga

Mama mi oświadczyła w święta, że jak byłam mała to jadłam na obiad gołębia u prababci... ( #wielkopolska #poznan, to u Was normalne?)
Tak samo po latach przyznała mi się, że jak mój króliczek zdechł jak spędzałam z dziadkami wakacje to go wywaliła na śmietnik, bo nie wiedziała co zrobić.
Jak jej się kiedyś przyznałam, że pierwszy raz spróbowałam zielska, to ona na to "Tak?! Ja też! W zeszłym tygodniu po pracy. Siedziałam, siedziałam i jak wstałam to byłam taaaaka wysoka!" (oczywiście dodała, że jak mi się nie podobało, to żebym nie paliła)
Przyznała mi się też do tego, że jak zaczęła mnie rodzić, to tak serio myślała, że chce jej się na kibelek, bo obżarła się agrestu przed snem () dopiero po przysiadnięciu okazało się, że rodzi.


I tak ją kocham! :) Jest wspaniała i piękna i młoda i jest moją przyjaciółką i zabiera mnie nadal na zakupy jak nie mam ubrań ( ͡° ͜ʖ ͡°) to moja ulubiona mama!

Życzę Wam żebyście tak samo mocno kochali mamusie i żeby one kochały Was tak samo mocno jak moja mnie!


trochę #gorzkiezale, ale i #oswiadczenie
#wyznaniepolatach #kochammame #mama #dziecinstwo

W.....a - Mama mi oświadczyła w święta, że jak byłam mała to jadłam na obiad gołębia ...

źródło: comment_cBMN3U77sQRQGurXo0Mu2dFPVSmZdy2I.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@#!$%@?: nie pamiętam, wiem, że jedyne co zapamiętałam z wyjazdu do prababci to gołębie siedzące na ognie kuchennym i non stop gruchające... pewnie później jadłam jednego z nich ;)
  • Odpowiedz
@Werkaaa: Ja prawie całe swoje guwniakowe życie wsuwałem młode, gotowane gołębie od wuja z działki, tak samo jak moje rodzeństwo, a tu i to w sumie nie pierwszy raz słyszę, że to coś niespotykanego w innych częściach świata.
  • Odpowiedz
@Werkaaa: ejejej Werka, tylko zrób to jakoś delikatnie i najlepiej opisz mnje w superlatywach. Wiem, że będzie cięzko, jeśli zrobisz mi taką renomę i tak wysoko podniesiesz poprzeczkę, ale muszę równać do najlepszej siebie!


  • Odpowiedz
@Werkaaa: Gołębie mięso należy do jednego z najzdrowszych i najsmaczniejszych, w lepszych restauracjach możesz dostać gołębia do jedzenia. Zresztą w zeszłym roku tuszki z młodych gołębi zostały wpisane na listę produktów tradycyjnych woj. opolskiego.
  • Odpowiedz