Wpis z mikrobloga

Seal, Kanye West, Michael Jackson


@Killjoy: Bogate i sławne gwiazdy, bardzo reprezentacyjna grupa.

mnóstwo kobiet, na które narzekacie, że lecą na każdego erasmusa, im ciemniejszy tym lepiej.


@Killjoy: Nie wiem kto tu narzeka, ale nadal nie widzę tych wszystkich faktów.
  • Odpowiedz
@Killjoy: Nadal nie widzę tu nic, co by faktycznie miało świadczyć o tym co mówisz. 70 tysięcy polubień, z czego pewnie ponad połowa to czarni faceci.

Podobno inteligencja jest pociągająca. Więc według statystyk większość czarnych facetów odpada już na starcie :).
  • Odpowiedz
@Killjoy: Nie chodzi o jakiegoś jednego, poszczególnego. Bo możesz trafić na i czarnego oczytanego studenta medycyny. Ale statystycznie częściej będą się trafiać ci z niższej półki :P.

Skoro nie gadałaś to skąd wiesz, że się podobają?
  • Odpowiedz
Bo istnieje coś takiego jak związki czarnych mężczyzn z białymi kobietami


@Killjoy: Istnieją też związki białych mężczyzn z czarnymi kobietami, żółtych mężczyzn z czarnymi kobietami, czy czarnych mężczyzn z arabskimi kobietami. Czy to o czymś świadczy poza tym, że ludzie mają przeróżne gusta co do wyboru partnerów? :)
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: Nie rozumiem cię już. To ty stwierdziłeś, że fakt istnienia białych kobiet zainteresowanych czarnymi mężczyznami to najwyżej moja opinia na podstawie wyobrażeń, teraz z kolei sam przyznajesz, że takie związki istnieją. Wtf?
  • Odpowiedz
@Killjoy: Co do czarnych afrykanek, to wiele zależy od plemienia. #coolstory znajomego moich rodziców. Obydwoje jego rodziców jest Etiopczykami, koleś urodził się w Polsce, jest zdolny, kosi naprawdę fajną kasę w Polsce. Pojechał do Etiopii i na ichniejszym zadupiu podbija do murzynki(z tych z cyckami na wierzchu):
"Wyjdziesz za mnie?"
"A ile masz krów?"
"Nie mam ani jednej, za to jeżdżę nowym Mercedesem, mam świetny biznes i sporą willę."
"eee, jak nie masz krów to nie mamy o czym rozmawiać"
Znajomy stwierdził, że takiego kosza to nigdy nie
  • Odpowiedz
@Killjoy: Pisałaś, że białe kobiety lecą na czarnych. To brzmi jakby to była jakaś masowa tendencja.

Albo się nie zrozumieliśmy i chodziło ci o to, że istnieją takie kobiety, którym oni się podobają. Wtedy zgoda.
  • Odpowiedz
No ma, ale ja Ci napisałem co mi się w niej nie podoba.


@Blaskun: I jestem ci bardzo wdzięczna, że nie była to kolejna odpowiedź w stylu "jest czarna", bo wiadomo, że wszystkie czarne kobiety to klony.
  • Odpowiedz
@Killjoy: Pomijając głupi rasizm, to na pierwszy rzut oka tak się może wydawać, ale gdy się przypatrzeć, to widać różnice w zależności od kraju pochodzenia. Mi podobają się na przykład Etiopki :)
  • Odpowiedz