Wpis z mikrobloga

Lechia Gdańsk to obecnie drużyna z największym potencjałem, jeszcze przegrywają czasami (jak dzisiaj 2:3), ale to tylko kwestia czasu lub jeszcze kilku dobrych transferów kiedy odpalą.
Grzelczak "rośnie" na jednego z najlepszych napastników ekstraklasy, drugi napastnik Čolak też nie wiele odstaje, pomoc Vranjes w ekstraklasie po odejściu Radovicia, może się z nim równać tylko Stilić. Bruno Nazário niesamowity potenciał, Pawłowski jest do odbudowania,Obrona też nie jest wcale taka słaba, Gerson, Wojtkowiak, Wawrzyniak. Tylko jeszcze bramka i 2-3 lepszych piłkarzy i w następnym sezonie (jak znowu nic się nie zepsuje) spokojnie mogą bić się o 2-3 miejsce w lidze.

Edit: iii zapomniałem o Sebastianie Mili, tutaj nie muszę nic dodawać.( ͡° ͜ʖ ͡°) Żaden zespół w ekstraklasie nie ma tylu dobrych piłkarzy w środku pola, nawet Legia i Lech.

#pilkanozna #ekstraklasa #lechia
  • 14
@qlimax3: Na papierze wszystko wygląda optymistycznie. Trzeba pamiętać że Ekstraklasa jest bardzo specyficzna. Z jednej strony spadek bogatego Górnika czy rozpad napakowanej gwiazdami Polonii. Z drugiej strony biedne ale dobrze grające Podbeskidzie, Korona czy Ruch.
Na papierze wszystko wygląda optymistycznie.


@dzerald: no właśnie nie na papierze, tylko na boisku.

Z jednej strony spadek bogatego Górnika


@dzerald: bogatego górnika, który płacił/płaci największe pensje w ekstraklasie nie mają w składzie ani jednej gwiazdy, więc z czym ty chcesz porównywać.

Z drugiej strony biedne ale dobrze grające Podbeskidzie, Korona czy Ruch.


@dzerald: a popatrz na Błękitnych, tu nie chodzi o pieniądze tylko o zarządzanie i dobre transfery.
i co z tego że mają potencjał jeśli za chwile dalsze działania Mandziary doprowadzą do upadku tego klubu?


@Adams_GA: na razie jego działania doprowadzają do tego, że Lechia składowo i na boisku jest najlepszą Lechią od kilkudziesięciu lat, więc jak tak ma wyglądać upadek, to niech każdy klub tak upada ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Adams_GA: no to mi powiedz jak masz takie tajne informacje o nielegalnej i przestępczej działalności to zgłoś to do prokuratury. Niemiecki właściciel klubu go zatrudnił, po to, żeby on okradał właściciela i doprowadzał jego klub do upadku #jebnijsiewleb, to nie ta godzina do teorii spiskowych ( )
@qlimax3: Tak, a wiesz przez czyją agencję menedżerską przechodzą wszystkie albo prawie wszystkie transfery Lechii? Oświecę Cię, przez agencję Mandziary. A wiesz co robi menedżer? Dostaje pieniądze. A wiesz ile? 20% rocznych zarobków. I teraz sobie zobacz ilu piłkarzy Lechia ściągnęła od kiedy Mandziara pojawił się w klubie (polecam szczególnie ten transfer co rozwiązali kontrakt po 2 miesiącach). To nie są teorie spiskowe, to są fakty. Poczytaj sobie o karierze Mandziary
@Adams_GA: A wiesz ile? 20% rocznych zarobków to ciekawe, większość umów zawodników jest utajniona, a ty znasz takie dane i pewnie jeszcze bierze 20% rocznych zarobków od zatrudnionych sprzątaczek, kucharzy i trenerów w Lechii, to by wyjaśniało dlaczego tak często zmieniają się tam trenerzy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Niemiec który jest właścicielem jednej z największych na świecie firmy skupiającej ponad 600 kancelarii notarialnych, zatrudniłby człowieka który ma
@qlimax3: Po pierwsze pracuję w środowisku sportowego dziennikarstwa trójmiejskiego, takie rzeczy to nie jest coś co zwykły janusz kibic siedzący z piwem na meczu wie. Wiesz ile się dzieje za kulisami? Dwa znam takie dane bo pracuję też w agencji menedżerskiej i to jest typowa stawka, może być mniej ale minimum 10%. Przeczytałeś ten artykuł czy za długi? Ściągnij te różowe okulary, a jak za parę lat będziesz chodził na Traugutta
który wie więcej od Ciebie gimbusem.


@Adams_GA: nie twierdzę, że wiesz więcej ode mnie więc sobie nie schlebiaj.

Ściągnij te różowe okulary, a jak za parę lat będziesz chodził na Traugutta oglądać Lechię w okręgówce, to wspomnisz moje słowa.


@Adams_GA: chłopczyku, ja nie mam nic wspólnego z Lechią i nigdy im nie kibicowałem, więc sobie daruj tego typu żałosne komentarze.

Widać, że mało wiesz o piłce, a starasz się i
Vranjes w ekstraklasie po odejściu Radovicia, może się z nim równać tylko Stilić


@qlimax3: Niby Duda i Hamalainen są gorsi od Vranjesa?

Edit: iii zapomniałem o Sebastianie Mili, tutaj nie muszę nic dodawać.( ͡° ͜ʖ ͡°)


Sprowadzanie 32-letniego zawodnika do klubu za 1,3 miliona złotych na pewno nie można nazwać czymś przyszłościowym. To, że aktualnie klub sra kasą nie oznacza, że można nią szastać na lewo i