Wpis z mikrobloga

@Rogue: o ile ingeresuję się tym od 3 lat, to znam się niestety tylko na tyle, ile o nich czytałem :) zamawiać nie mam po co, jeśli nie jestem pewien czy kupić, a nikt w okolicy niczego porządniejszego nie ma. Co nie znaczy że bym nie pomachał :)

@Rogue: heheh :D jak tak sobie myślę, to kurde - ciężko dostać coś lepszego niż bm51. 63 i 62 będą raczej tylko gorzej wypadać przy nim moim zdaniem, więc nie wiem czy jest sens. Miałeś okazję je już nimi pomachać?
@Zoxico: @Zoxico: no właśnie nie miałem w rękach, generalnie dla mnie 51 to cud, miód i orzeszki, ale nie mam punktu odniesienia. A noże z nierdzewki dobrze wyglądają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rogue: coż, ja bym nie ryzykowal :) chyba że znajdziesz kogoś, kto go ma i da ci go obejrzeć, a po obejrzeniu uznasz, że jest tego wart. No ale z drugiej strony ciezko o coś innego. Możesz w sumie poczekać aż Tachyon 3 wejdzie do sprzedaży i jego kupić. To byłoby chuba najlepsze rozwiązanie, chociaż jak znam życie to rozejdą sie jak świeże bułeczki :) Może ci sie nie udać.