Wpis z mikrobloga

-Panie adminie, bo tu padło takie pytanie, ponieważ bardzo mocno krytykuje Pan serwery only awp, tej zimy było takie badanie, na których mapach gracze najmniej boją się head shotów, pierwsze miejsce Assault, drugie miejsce Dust, trzecie Aztec.
-A nie było Inferno przypadkiem?
-Nie, nie było Inferno.
-Nie było Inferno, popatrz pan!
-Było, ale nie było w pierwszej trójce. Panie adminie, jednak tam funkcjonuje, jak pan to nazywa, to wredne kampienie. 3 na 100 graczy tylko boi się headshotów, to chyba nie jest tak dużo, prawda? Może jednak grajmy na tych mapach, a nie na arsenalach które mają 0,2 poparcia w głosowaniu, co jest tragedią jakąś okrutną?
-Proszę pana, spośród dwóch teamów z których jeden raszuje a druga kampi na BS-ie, w tym pierwszym się bardziej boją o swoje życie. Ale oni zwyciężają. Widzi pan, celem turnieju nie jest przeżycie.
-A co przepraszam?
-Przepraszam, to ja nie będę zastępował pańskich tutoriali. Ludzie mają swoje klany, mają swoje paki, mają swoje defy i za to walczą i umierają. A pan chce tylko kampić. Niech pan sobie kampuje i snajpi dalej.
-Mam nadzieję że będę miał za co kampować i snajpić dalej panie adminie.
-Proszem pana, jak powiedział wybitny gracz, Emil Christensen, na spawnie na Lake są ka-ka-kamperzy i oni snajpią sobie całkowicie bezpiecznie od milionów lat.
-Przykro mi ale tutaj dobre wychowanie musi zastąpić faktografia - no nie jest pan normalnym człowiekiem

#pdk #csgo
  • 2