Wpis z mikrobloga

@blubi_su: Ta yamaha jest #!$%@?, bawiłem się nią wczoraj, poczytałem i gównolep to jest

Ale

Kosztuje tyle co sport 3-8 latek - tylko £1000 więcej od r125 więc bez dyskusji wolałbym nową mt07 niż kilkuletnią r6.
@blubi_su: cały czas o 07 piszę, leci to max 180 (50 więcej niż moja rka) w jednej ladze jest sprężyna w drugiej tłumienie, pełen zbiornik starcza na 200km jazdy, wachacz spawany ze stalowych wytłoczek. Daleko jej do jakości r125 - ale jak ktoś zmienia moto na nowe co 2-4 lata to świetny wybór, zakatujesz ją - odstawiasz do salonu spowrotem, kładziesz 1-2k£ i bierzesz inny nowy.

Na foto oklatkowana w jakieś
S.....Q - @blubi_su: cały czas o 07 piszę, leci to max 180 (50 więcej niż moja rka) w...

źródło: comment_20DphVjyRy8zR8LDcQPt1ignMMRbSNMf.jpg

Pobierz
@SUQ-MADIQ: Hmm... Jak odbierałem w salonie CBR 600F to wszyscy mówili, że technologia wytwarzania silników jest teraz już tak dobra, że można od razu odwijać, byle by się rozgrzał. Co prawda się nie posłuchałem, bo jak to tak, ale ciekawostka niezła. Nie wiem ile w tym prawdy. Chyba, że to sabotaż, żeby szybciej kupić nowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)