Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje zweryfikować jedną część, bo rzeczoznawca zapisał to jako "POKR SILNIKA PRZ P " warta 39zł - jak się nazywa ta pokrywa zaznaczona w okręgu?


Pokrywę sprzęgła na 270zł wycenił, olej 50 zł, a uszczelek od pokryw (dekielków) nawet nie policzył ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Będzie dzisiaj dzwonił i pytał czy taka wycena pasuje, i chce się przygotować co mi nie pasuje.

Przy okazji poszukuje namiarów na sklep internetowy z częściami tego typu.


#motoryzacja #motocykle
sirgorn - Mirki, potrzebuje zweryfikować jedną część, bo rzeczoznawca zapisał to jako...

źródło: comment_ieNyDtdRvItRtB5D3wlCNtYk4oz4gn41.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@sirgorn: Mirku, nie daj się. Wycena z dupy. Do zetów te części nie występują w zamiennikach, więc wycena ma być zrobiona wg. papierka z ASO. Oleju masz w silniku prawie 4 litry, przecież nie jeździsz na 5100, tylko na 300V 10W40, on kosztuje ponad 200/4L. Nie zgadzaj się na wycenę i odwołuj się.

Ponadto przysługuje Ci kasa za ciuchy, nawet jak mają najdrobniejszy ślad. Jeśli nie chcą za nie zapłacić -
  • Odpowiedz
@MOLQ: dzięki wielkie, zorientuje się w tym temacie! :)

@Papielove: najgorsze (w sumie całe szczęście) nie jechałem szybko i ciuchy mocno nie ucierpiały - kurtka i kask zostały policzone, na spodniach widać jedynie, że materiał się świeci, ale nie przedarł się, a rękawice jedynie mają parę rysek od wewnętrznej strony - hamowałem kurtką, a na koniec jak kończyłem jechać podparłem się ręką, żeby szybciej zahamować.

@dadas: dzięki! :) A
  • Odpowiedz