Wpis z mikrobloga

@Bluelight: Zainteresowalbym się Finasterydem / Minoxidilem jeśli zależy ci na zachowaniu włosów na głowie gdyż mam wrażenie że to łysienie androgenowe. Co do sylwetki to więcej nie ma sensu, jest idealnie jak jest (no chyba że chcesz zaimponować facetom bo tylko im jeszcze nie będzie wystarczać, dla kobiet tak jest idealnie) najwyżej dopracować przedramiona na ile sie da i jest ok.
  • Odpowiedz
@uralya: Z tego co pamiętam była próba wody - jak się nie utopiła to czarownica. Natomiast stos był już dla heretyka. Ogień był jedyną bronią, która mogła zabić czarownicę. Więc podpalili te, którym już czary udowodniono ;)
  • Odpowiedz
@uralya: No nie wiem, nie wiem... Inkwizytorem nie jestem, ale tak po prostu? Za tak potworną potwarz dla mojego wpisu? Kpisz sobie?! :>
  • Odpowiedz
@Bluelight: Powiedz teściom, że planujesz doktorat, a zaraz po wymianie auta na ekologiczną Teslę myślisz o zakupie mieszkanie z dużą ilością pokoi co by dzieci miały się gdzie bawić a żona rozwijać pasję...
No i. Ja Ci nie będę mówił czyś przystojny czy nie (ale widzę dużo pracy, także dobra robota na pakerni. Powodzenia w utrzymaniu formy). Prawda objawiona. Możesz być brzydki jak listopadowa noc. Bądź uprzejmy i zdrowo pewny
  • Odpowiedz