Wpis z mikrobloga

Zadam pytanie do Was krypto spoeczności. Czy waluta zaprogramowana na takim modelu jak dolar amerykański miała by jakąś wartość ? Czy ktokolwiek z Was chciałby mieć/kupić taką kryptowalutę ?


My ludzie, którzy bawią się w kryptowaluty moglibyśmy szkolić innych żeby zrozumieli jakie cechy musi mieć waluta żeby miała jakąś wartość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kamień Fedozoficzny wciąż działa

Według opublikowanego niedawno sprawozdania finansowego Rezerwy Federalnej, w ubiegłym roku amerykański bank centralny przekazał Departamentowi Skarbu kwotę … 96,9 miliardów dolarów. To najwyższy wynik w dotychczasowej 101-letniej historii "Potwora z Jekyll Island"

#btc #bitcoin #kryptowaluty #fed #gospodarka #ekonomia #bank #banki
źródło: comment_EChYueJkBqsA0wqteBnRIc9l9WDjYMwf.jpg
  • 10
@Cheater znowu Ty ? miło Cię widzieć :)

Trafnie, bo wasza wiedza o finansach jest jak pięciolatka o klockach lego. Sorry, ale #takaprawda


@Cheater: bawić się to jest świetne określenie bo dało mi dużo do myślenia.

Ja jeszcze rok temu żyłem w całkiem bajkowym świecie, słuchałem mediów publicznych i wierzyłem, że #gospodarka sié rozwija i wyszliśmy z kryzysu, wszystko idzie na lepsze.
Wierzyłem ekonomistom światowej sławy.
Tylko czasami patrzyłem wokół i
źródło: comment_mVSvdm46NzXqaFWP04xBWkswUUDGZiEz.jpg
@Cheater: w porządku zostawmy to, niech czas pokaże kto jest sekciarzem i kto żyje w bajkowym świecie, niech czas pokaże.
Upływ czasu świetnie pokazuje rzeczywistość, #bitcoin istnieje tylko 6 lat i cały czas jego wartość rośnie a wartość dolara od 101 lat cały czas spada. Ile razy wzrosła wartość Bitcoina a ile razy wzrosła wartość dolara :)
Taka to z Tobą rozmowa na argumenty


@Cheater: tu nie ma argumentów i nie będzie :) Tu są i będą fakty. Stary system to totalna porażka. To co się dzieje na świecie i do czego zmierzamy pokazuje prawdę.
Ale nawet mieszkając w Polsce i będąc tak blisko Ukrainy i tego co tam się dzieje nie zauważysz tego. Nie zauważysz nawet jak okaże się, że sprzymierzeńcy zostawią Polskę i zostaniecie na lodzie,