Wpis z mikrobloga

@tomekwl3: zrozumiałeś coś z tego, co zobaczyłeś? Czy może zobaczyłeś tylko to, co zobaczyć chciałeś? Koleś, nawet nie w sposób zawoalowany ale wprost, obwieszcza że nie toleruje chorób psychicznych. Tak jakby ludzie na te schorzenia cierpiący byli temu winni. Obłuda i hipokryzja w czystej postaci. Widać w jego świecie jest tylko miejsce dla pięknych, młodych i zdrowych. Lewicowiec pełną gębą, #!$%@? jego mać.
@Willy666: i wcale nie miał na myśli mówiąc o schorzeniach psychicznych silnej prawoskrętności... Słyszałeś kiedyś o kontekstach interpretacyjnych? Nieumiejętność odczytania wypowiedzi nie wprost źle o Tobie świadczy

Wolałbym, żeby moja córka trafiła w ręce pedofila, który po pupie pogłaszcze, niż poszła na lekcję edukacji seksualnej, bo to zabija erotyzm

Autora chyba znasz. Czy ta osoba mając wybór faktycznie wysłałby dziecko do pedofila?
opowiesz mi o swojej walce o wolność w 2015 roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tomekwl3: programuję w C++ (i minimalnie też Java) sieci anonimowe i usuwające cenzurę, oraz środki płatnicze bez cenzury i szpiegowania.

A Ty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomekwl3: lol to nic nie wiesz (òóˇ)

Jesteś szpiegowany na absolutnie każdym kroku - serio nie orientujesz się?

A za poglądy np "wolę białych" możesz iść do paki.
@rfree: bo skromny studenciak ma dla szpiegujących ogromną wartość... Tak długo jak nie mam nic do ukrycia mam głęboko gdzieś że ktoś będzie wiedział że nakupowałem w biedronce pizzy mrożonej, usiadłem przed kompem i spędziłem wieczór na mirko.

A za poglądy np "wolę białych" możesz iść do paki.

no chyba nie. Prędzej za stwierdzenie "czarni do gazu"

Jako dowód zamieszczam #oswiadczenie

WOLĘ BIAŁYCH

Państwowa cenzura powinna szybko wychwycić ten post. (
@tomekwl3: to napisz odważniaku "czarni do gazu" albo żydzi i jak będziesz kiedyś na ważnym stanowisku to się okaże.

Oprócz szantażu politycznego, jest jeszcze szpiegowanie komercyjne - googlałeś np "swędzenie benisa" albo "wysokie ciśnienie", to przez najbliższy rok będziesz miał wszędzie o tym adwords/adsense/reklamy.

To mały problem. Większy że za 2 lata nie widzieć dlaczego towarzystwa ubezpieczeniowe albo niektórzy pracodawcy mogą dawać Ci nagle inne warunki.

#tor #i2p #freenet #wolnosc
@rfree: nie napiszę tak bo tak nie sądzę i nie jestem rasistą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cóż, nikt nie każe nikomu wrzucać na FB zdjęć z serii "potrzymaj mi piwo". Wydaje mi się że wystarczy kontrola nad sobą i nie publikowanie tego, co nie powinno wydostać się poza grono bliskich znajomych. Ad sense - to chyba totalnie automatyczny algorytm, dane czysto statystyczne. Nie wiem, może się nie
@tomekwl3:

Sieci anonimizujące przydatne są chyba tylko w mało legalnych działaniach / krajach z cenzurą / totalitaryzmem...


W Polsce jest cenzura. Jak sam się boisz pisać to zobacz jak ludzie byli aresztowani tylko za mówienie czegoś.

Żeby nie szukać daleko, gość robiący sobie śmieszne gierki flash o kmiocie prezydenci Komorowskim dostał pół roku więzienia. (Wyrok został zawieszony, w zamian dostał prace niewolnicze w postaci bezpłatnego zamiatania ulic czy czegoś tam). #