Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #uzywanesamochody #cokupic
Potrzebuję kupić jakiś siedmioosobowy samochód (ewentualnie dla sześciu osób, ale Multipla zdecydowanie odpada). Chodzi o coś na dłuższe wypady, bo na wyjazdy do sklepu czy do pracy mam inny samochód.
Ponieważ lubię znać różne opinie z różnych źródeł zwracam się i do Was Mirki o pomoc. Śmieszkom dziękuję, proszę tylko o szczere opinie użytkowników takich wozidełek. Jaki model, jaka marka, jaki rocznik, co go boli a co w nim zachwyca? Co byście polecili a co odradzali?
Moje preferencje: auto do jeżdżenia na wakacje a nie do jeżdżenia do serwisu, wolałbym mocny silnik turbobenzynowy ;)
Budżet: niestety tylko 30.000 PLN
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niedawno podpadlem jakiemus fanbojowi lwiatek tym zdjeciem


@benzdriver: kojarzę wpis, zacna gównoburza. Ja tam nawet szanuję tych, co kupują ople ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pogop: ja pierdziele chlopie, te espacy to studnia bez dna, nie jeden taksowkarz chcial sie pezez to gunwo wieszac. A znam tez egzemplarz od jedynego wlasciciela i tez jest zle...

@MandarynWspanialy: ja jezdze grand caravanem 2002 i mistrzem niezawodnosci to on moze nie jest (elektryka) ale nigdy nie stanal. W sharanach nie ma bagaznika, a te dwa miejsca z tylu nalezy traktowac jako awaryjne a nie pelnoprawne. T4
  • Odpowiedz