Wpis z mikrobloga

@only: ludzie to jednak nie mają co robić... tez wkleję zaraz zdjęcie z neta i wywołam taki festiwal gówna. Co tam, jak on może to ja też...
  • Odpowiedz
@Mak0wi3c: ale że ludzie kolejny raz się na to nabierają. Nie rozumiem co kogo obchodzi na jakim systemie gra inna osoba. I jeszcze próby udowodnienia że mój jest mojszy niż twojszy nosz #!$%@?. Każdy niech sobie gra na czym chce i tyle ;)
  • Odpowiedz
@paramite:
@Xoniak:
Nie ma to jak dane z dupy. Mam też tego najnowszego pentiuma Hassell refresh czy jakoś tak i jest dużo gorszy od tego staruszka. AMD mnie co prawda zirytowało, bo oszczędzanie energii na linuxie nie działa a na macu są ogółem problemy, ale bądźmy szczerzy, Pentium nie ma nawet startu do niego ani w grach, ani w zastosowaniach profesjonalnych. No i jeszcze pobór prądu, bo jak
  • Odpowiedz
@Misaki: Pewnie znasz prześmiewczy obrazek o AMD 'more cores, more cores', jest w nim sporo prawdy. Ośmio i sześciordzeniowce od amd są dobre do aplikacji które korzystają z wielowątkowości, jeśli chodzi o komputer do gier to tylko intel. No i oczywiście kwestia poboru prądu. Ja raczej nie gram w nowe gry, ale budowałem zestaw przyszłościowy i wziąłem i5-3570k. W lipcu 2012 kupiłem za 1100zł, teraz kosztuje kilkadziesiąt złotych mniej.
  • Odpowiedz
@paramite: No ja go za 400zl kupiłam. Gdybym teraz składała kompa to bym wzięła w sumie pentiuma tego nowego co da się kręcić i GTX750 od Zotaca. Ciche, chłodne, malo prądu by brało a i całkiem wydajne, mi by osobiście starczylo. Mi w sumie starcza do większości rzeczy dzisiaj Pentium D 930 lub Athlon 64 X2 5200+...
  • Odpowiedz
@MagregatoZ: mogę grać w zajebiste gierki każdą w inny dzień roku - aktualnie "pilars". GTA V i ps4 leży gdzieś pod TV - jak odkurzę konsolę to może nawet okaże się że działa - chociaż w sklepie online liczba gier dostępnych na platformę ps4 pewnie urosła o "aż" 2 remasterowane indyki/starocie.
  • Odpowiedz