Wpis z mikrobloga

@pelekon: ale dyskusja dyskusja, a to co ty robisz to nie jest dyskusja tylko #!$%@? glupot tak samo jak autor wpisu, tak ze nie roznisz sie od niego niczym, z tym ze on mowi prawde a ty bzdury
  • Odpowiedz
Gry są tak dobrze zoptymalizowane, że 30FPS wyglada nawet lepiej niz 60FPS na PC. Wiem bo widzialem. A o 50 cali to mozesz pomazyc PCmasterze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pqp_1: nic nie jest prawdą, powyższy wpis dobrze to pokazuje
  • Odpowiedz
Dla twojej wiadomości gdzieś w zakątku moim pokoju leżą ziemniaki, a na półce mam jeszcze parę starych gier na ziemniaki, odpaliłem każdą z tych gier i dupy nie urywają pod względem mechaniki/fabuły, a moje oczy krwawiły jak patrzyłem na grafike i ilość fps


@pelekon:

niczym sie nie roznisz od niego
  • Odpowiedz
@MagregatoZ: make love not war.. graj sobie na tej konsoli i nie prowokuj. Mam ci wklejać zdjęcia mojego peceta i spuszczać się na mirko jaki to on nie jest lepszy od konsoli i do tego nazywać cię podludziem? Zluzuj zwieracze i omijaj takich shitstormowców z daleka. Wtedy każdy będzie zdrowszy.

  • Odpowiedz
Granie w strzelanki na konsoli to jak picie piwa bezalkoholowego - niby piwo, ale coś się niezgadza.


Już mi się nawet tego tłumaczyć Wam nie chce....

W gruncie rzeczy to jest to samo, jedynie połączenie przeciwników z których jeden gra na myszce a drugi na padzie jest #!$%@?.

Oczywiście
  • Odpowiedz
GTA V ruszy na komputerze z 2006 roku. Tak, wtedy, kiedy wychodziły x360 i PS3.


@Misaki: w full hd 60 fps? czy w 800x600 15 fps? znając wcześniejsze dokonania rockstara na gruncie optymalizacji raczej to drugie
  • Odpowiedz
@Misaki: Sam jestem #pcmasterrace ale na kompa do gier trzeba jednak dać więcej niż 1500zł. Z tym że możliwości pc w porównaniu do konsol powodują że ten pierwszy jest lepszy. Ale jeśli chodzi o procesory to do gier tylko intel. A Phenom II X6 1045T jest w grach o duuuużo słabszy niż i5 2500k. Nie wiem co na to wpływa ale AMD do gier się nie nadaje, a
  • Odpowiedz