Wpis z mikrobloga

@MalachiaszC: Takie postulaty są nierealne do zrealizowania. Sądzę, ze każdy inteligentny człowiek jest w stanie to rozróżnić. Moja Żona głosuje na Korwina, pomimo, że wielokrotnie słuchała Jego wypowiedzi o Kobietach. A dlaczego? Bo połowę swojej wypłaty oddaje Państwu, a po urodzeniu dziecka nie otrzymała nawet "becikowego" o którym tak głośno mówiono. Jak przyszedł moment szczepień dzieci mieliśmy do wyboru 9 szczepionek refundowanych przez NFZ, albo 3 szczepionki "Kilka w jednym" płatne
@MalachiaszC: Zrozum, że on jest wolnościowcem. On nie chce nikomu niczego narzucać, tylko chce, aby prawo dawało ludziom wolną rękę w realizacji ich indywidualnych poglądów tzn. żeby np. jedni rodzice uczyli swoje dzieci o seksie, a żeby inni wysłali swoje dziecko do specjalisty czy na grupowe zajęcia wdżr (oczywiście prowadzone w prywatnej placówce).

Zajęcia wdżr czy wychowania seksualnego prowadzone są często przez nauczycieli religii czy przyrody/biologii. To jest chore i faktycznie
@MalachiaszC: Dam ci radę, naucz się rozróżniać rzeczy ważne (poglądy dotyczące gospodarki) od tych prywatnych (czasami #!$%@? korwina o rzeczach, o których nie ma pojęcia). Nadal jestem ciekaw twojego wieku, czyżbyś był dorosłym mężczyzną zarabiającym wystarczająco, aby żyć w tym gównie zwanym Polską, czy może jesteś na utrzymaniu rodziców i zwyczajnie #!$%@? sobie o korwinie, aby gównoburzę wzniecać?
@babyhavefun: Ok, tutaj masz plus, nie jestem na tyle głęboko w politykę [dlatego nie mam żadnego faworyta], żeby obalic twoje argumenty, oprócz ostatniego. Bo konsekwencja o niczym nie świadczy, powinien aktualizować swoje przekonania, a nie trwać jeszcze w poprzednim wieku [patrz wypowiedź o edukacji seksualnej]

@areyoukittenmerightmeow: powtarzam po raz trzeci: prawa wyborcze kobiet to nei jest ważna rzecz?
co ma mój wiek, co ma to czy jestem na utrzymaniu rodziców
@MalachiaszC: a masz chociaż znajomych? Kolegów? Czy też nie? Nie rozmawialiście nigdy ze sobą o polityce? Dołączyły się kiedykolwiek jakieś kobiety?
Ile widzisz w telewizji kandydatów, a ile kandydatek? Jakieś wnioski się nasuwają? Ile widziałeś odważnych kobiet mówiących bez #!$%@? o gospodarce wolnorynkowej?
Chodzi mi tylko i wyłącznie o to, że rola kobiety różni się od roli faceta, facet ma się martwić o utrzymanie rodziny i ma zrobić tak, aby było
@areyoukittenmerightmeow: >Kobiety się po prostu tym nie interesują, a jak ktoś się nie interesuje, to nie powinien głosować.

proszę cię, zastanów się nad tym.
Równie dobrze mogę zgeneralizować że holendrzy to ćpuny, a ćpunów powinno się tępić

myślę że w polsce są również miliony mężczyzn, których też to nei interesuje

a tak wgl, to śmeirdzi od cb hipokryzją - pisałeś, żeby nie mieszać spraw prywatnych [na przykładzie korwina, a teraz wypytujesz
@MalachiaszC: Pytałem o wiek, aby ocenić czy jest sens z tobą dyskutować, jeżeli masz mniej niż 18 lat to zwyczajnie w świecie możesz nie mieć o wielu rzeczach pojęcia (nie widzę w tym nic złego, dzieci nie muszą wszystkiego wiedzieć).
Ciekawe czy chciałbyś zjeść obiad swojej mamy, która np. nie miałaby pojęcia o gotowaniu. Potrafiłbyś ocenić czy ci smakowało, czy nie i pewnie potrafiłbyś wskazać osobę, która gotuje dobrze. Twoja mama
@MalachiaszC: jak dorośniesz i będziesz musiał wkroczyć w dorosłe życie i zacząć zarabiać na siebie to wiele rzeczy ci się wyklaruje, nagle rzeczy o których Korwin mówi całe swoje życie staną się dla ciebie jakby oczywiste.
Póki co nie dorosłeś. Różnimy się tym, że ja potrafię odróżnić poglądy gospodarcze od prywatnych, a ty na podstawie poglądów prywatnych wyrabiasz sobie zdanie na temat na kogo głosować a na kogo nie. Iks de.