Wpis z mikrobloga

@MalachiaszC: Ja na Niego głosuje. Jego prywatne życie, czy poglądy w sprawach nie związanych z polityką absolutnie mnie nie interesują. Czas rozróżnić podstawową kwestie, idąc na wybory głosujemy na ludzi, którzy mają poglądy polityczne podobne naszym, a nie dlatego, że ktoś jest miłym sympatycznym Panem - co jest głównym argumentem "za" elektoratu Komorowskiego.
poglądy w sprawach nie związanych z polityką absolutnie mnie nie interesują


@babyhavefun: a powinny. Powinienem przestać czytać, ale czytam dlaej xd

a nie dlatego, że ktoś jest miłym sympatycznym Panem


i gdyby komorowski chciał odebrać prawa wyborcze kobietom, to myślisz że ludzie by na niego głosowali??
@MalachiaszC: Przecież on nie jest demokratą, więc automatycznie nie jest za prawami wyborczymi dla mężczyzn... Prywatne życie jest PRYWATNE i nikomu nic do tego. On nie chce nikomu narzucać swoich PRYWATNYCH poglądów tylko dać ludziom WOLNOŚĆ (WYBÓR), aby mogli kierować się w swoich życiu swoimi przekonaniami, a jak na tym wyjdą to ich sprawa.
@Manny_Ribera:

On nie chce nikomu narzucać swoich PRYWATNYCH poglądów tylko dać ludziom WYBÓR,


być może. Ale to nie zmienia faktu, że jego prywatne poglądy nei odbiją się na jego czynach jako ewentualny prezydent

+ ty serio chcesz łosować na człowieka, który uważa że wdżr prowadzą zboczeńcy? zaufałbyś komuś takiemu wgl?