Wpis z mikrobloga

@czehuziom: Widzisz jak cię atakują obrońcy homo? Ja #!$%@?ę, co się dzieje z tym światem, wszędzie tolerancja aż do porzygu. Jak facet może pić piwo przez słomkę? niby każdy może robić co chce, ale bez przesady, mnie by było wstyd robić coś takiego, bo to jasny sygnał, że jesteś baba nie facet. Koniec kropka, a obrońców tęczy proszę teraz o minusy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Świat jest
@nofink: @czcigodna_maupa: o widzę kolejni z homobojówki, pozdro. 15 lat temu jakby ktoś pił piwo ze słomki to by go inni wyśmiali i więcej by tak nie robił. Dzisiaj wszystko musimy tolerować i to mi się nie podoba. Czemu nie tolerujecie mojej nietolerancji ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. Nie mam nic do gejów, lesbijek, niech sobie będą, tacy się urodzili ich sprawa. Ale picie piwa
@czcigodna_maupa @nofink: Ja nie mówię, że picie piwa ze słomki robi z kogoś pedała, ale że picie piwa ze słomki jest pedalskie. Wyczuwasz tą subtelną różnicę? Zresztą bez odbioru, nie mam czasu na kopanie się z koniem. Wasze środowisko wie najlepiej, więc po co ta dyskusja. Za 15 lat zobaczycie, gdy już pedofilia zostanie zalegalizowana i "modna", jak bardzo #!$%@?ście świat swoją zbyt mocną tolerancją na absolutnie wszystko.