Wpis z mikrobloga

@czehuziom: czas wyrosnąć kolego z takiego gówniarskiego spinania się, też za moich czasów to było nie pomyślenia, ale w sumie... serio czuć się bardziej 'męski' bo się pije piwo w ten a nie inny sposób?
  • Odpowiedz
@Usurper: @8_in: @duskhorizon: @ripp1337: Pytam tylko, dla mnie to dziwnie wyglądało i takie widoki kojarzą mi się z dziewczynami, a nie facetami. W sumie dobrze, że chociaż bro pili i ze sobą gadali. Bardzo często młodzi przychodzą w 10 osób, dwóch pije piwo, a 8 patrzy w telefon.
  • Odpowiedz
@czehuziom: O #!$%@? ALE JESTEM MĘSKI BO NAPISAŁEM W ANONIMOWEJ SPOŁECZNOŚCI INTERNETOWEJ ŻE TYPY PIJO PIWO PRZEZ SŁOMKĘ XD JAK JESTEŚ TAKI FAFARAFA TO BYŁO IM POWIEDZIEĆ ŻE SĄ #!$%@? ELO XD
  • Odpowiedz
@arcn: dobrze od teraz będę podchodził do każdego kogo spotkam i mówił mu co o nim sobie pomyślałem. Może i dla większości nie jest to nic dziwnego, ale dla mnie jest. Nie wszystko musi mi się podobać. Dla mnie jest to mało męskie i tyle, dla kogoś innego nie. Ja żyje dalej, ten ktoś też.
  • Odpowiedz
@czehuziom: dobrze, że zaznaczyłeś iż to była licbaza lub gimbaza ( ͡° ͜ʖ ͡°) - mi też w wieku licbazy nie smakowało piwo bez soku. Smak piwa zmienia się wraz z wiekiem kumplu (tak mi się wydaję przynajmniej).
  • Odpowiedz
@czehuziom: Piwo z sokiem tylko w jednym przypadku. Jak po tygodniowym wyjeździe ze znajomymi piwo zaczyna smakować jak kwas bez względu na markę i temperaturę.
A z ciekawostek - w nomenklaturze barmańskiej nie istnieje coś takiego jak słomka. Jest tylko rurka. Słomka może być ew. w butkach. :)

pozdrawiam
  • Odpowiedz