Wpis z mikrobloga

@czehuziom: wiekszosc ludzi w ogole by na to nie zwrocila uwagi, a nawet jesli to by tylko smiechneli pod nosem, a ty caly wpis wyprodukowales. I nie rozumiem dlaczego mialoby byc im wstyd, chyba ze picia alko przed 18 r. zycia. Btw picie obniza testo
  • Odpowiedz
@czehuziom: O JEZU JAK MOŻNA PIĆ PIWO PRZEZ SŁOMKE. JAK W OGÓLE MOŻNA PIĆ PIWO. JA TO TYLKO PIJE WUTKE BEZ PRZEPITY. NIGDY NIE PRZEPIJAM, ZAMIAST TEGO WĄCHAM CHLEB, BO TAK ROBIĄ PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI A NIE JAKIEŚ HIPSTERSKIE CIOTY.
  • Odpowiedz
@polny_zwierz: ja też śmiechłem sobie pod nosem i nie przejmowałem się nimi. Rano przypomniała mi się ta sytuacja i z czystej ciekawości chciałem wiedzieć czy większość nie widzi w tym nic dziwnego. Z tego co tutaj widzę dla większości jest to normalna sprawa, dla mnie jest to po prostu śmieszne tak samo jak faceci w rurkach.
  • Odpowiedz
@czehuziom: zastanawiam sie co maja w glowie ludzie tak bardzo skupiajacy sie na innych, w czym ci przeszkadzaja inni ludzie? Skoro to takie #!$%@? to przeciez nie sa na zadnym polu zagrozeniem dla takiego samca alfa, nie powinienes nawet zauwazac ich istnienia a jednak okazuje sie ze oni maja na ciebie wiekszy wplyw niz ty na nich. Oni zadowoleni zyja swoim zyciem a ty zaprzatasz sobie nimi glowe, kto tu
  • Odpowiedz
@jarnunvosk: a co jeżeli koleś niepijący z rurki/słomki nie bije żony i nie ma chamskich okularów, a kolo pijący ze słomki nosi rurki, ma chamskie okulary i jest żonobijcą? To kogo wybierzesz? Annę Grodzką?
  • Odpowiedz
@czehuziom: dodam jeszcze ze te dzieciaki sa bardziej meskie od ciebie, bo co to za mezczyzna co sie przejmuje zdaniem innych? Mezczyzna to chyba ktos kto wie czego chce i jest ponad to co mysla o tym inni a nie ktos kto pod wplywem otoczenia sie na cos kreuje

Edit a no chyba ze tylko o to ci chodzilo, bo ja myslalem, ze sie spinasz
  • Odpowiedz