Wpis z mikrobloga

@czehuziom: I to jest męskość, zrobić coś co niby nie jest męskie według niektórych i mieć dupie co o tobie myślą. Może im tak smakuje? Może to był jakiś zakład? Może dla śmiechu? Może "bo tak"?
  • Odpowiedz
@michalje: jak się przejmujesz opinią innych do tego stopnia to jesteś zwykłą #!$%@?ą. Od kiedy sposób picia definiuje orientację pijacego? Zresztą homo wciąż będzie facetem.
  • Odpowiedz
@czcigodna_maupa: @nofink: @Poroniec: Gówno prawda. Męskość przejawia się w rożnych aspektach. Między innymi w takich drobnostkach. Normalny facet nie założy też rurek. Gurwa jakich czasów dożyłem, żeby trzeba było takie oczywistości tłumaczyć.

A jeszcze najzabawniejsze są #rozowepaski które bronią takiego zachowania, z drugiej strony marzą o prawdziwych facetach z dawnych lat.
Dakkar - @czcigodna_maupa: @nofink: @Poroniec: Gówno prawda. Męskość przejawia się w ...

źródło: comment_VmJCCRLIr7H6H5ZcA3bIUGzIeqLBseCo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@czehuziom: zgadzam się, że picie piwa przez słomkę jest debilne, ale gównie dlatego, że przez słomkę to gówno jest jeszcze gorsze niż zwykle (to gówno czyli piwo z pubów, nie piwo jako takie). Ale podglądanie kogoś, w jaki sposób pije to, co sobie zamówił i wypłakiwanie się potem na ramieniu #!$%@? z mikrobloga, że używa słomki, nie jest ani trochę męskie :P
  • Odpowiedz
@czehuziom: Jak to czytam to aż słyszę jak Ci włosy rosną na klacie.

Ja jak jestem w gówno-barze, gdzie jest gówno-piwo, to mi jest wszystko jedno. Może być z sokiem, wtedy łatwiej sie pije te szczyny, może być ze słomką, to wtedy mi nie jest zimno w rękę(a piwo w barach jest zazwyczaj zbyt zimne) a i jestem zbyt leniwy by wachlować ciągle szklanką.
  • Odpowiedz
@czehuziom: pewnie autor wpisu #!$%@?ł 8 piw w przeciągu 30 minut, potem rzucił krzesłem w barmana, nie zapłacił i przespał 12h na izbie wytrzeźwień, no bo przecież tak postępuje prawdziwy facet, a potem sprałeś swoją kobietę XD
  • Odpowiedz