Wpis z mikrobloga

Jak daleko posunęliście się w rozmowach? ;>


@BlackPoison: Posunęliśmy się? Nie było posuwania ( ͡° ʖ̯ ͡°) ...znaczy... luźna znajomość, ale mam wrażenie, że mnie lubi... albo po prostu dla wszystkich jest miła - jedno z 2.
  • Odpowiedz
@yfwnogf: mnie poinformwano o tym kilka razy i ogolnie moja reakcja - 'spoko'. Gorzej gdybym dostala takie informacje od jakiegos dziada (°°

  • Odpowiedz
@yfwnogf: w takim razie ją odstraszysz :D
Serio...do takich rzeczy trzeba teren wybadać...

Może zacznij od mniej hardcorowego: "myślę o Tobie..." ?
(Nie musi wiedzieć przecież kiedy o niej myślisz ;D)
  • Odpowiedz
Posunęliśmy się? Nie było posuwania ( ͡° ʖ̯ ͡°) ...znaczy... luźna znajomość, ale mam wrażenie, że mnie lubi... albo po prostu dla wszystkich jest miła - jedno z 2.


@yfwnogf: #!$%@?, jeżeli normalnie nie gadaliście nigdy o seksie, to NIE PISZ JEJ takich rzeczy, bo wyjdziesz na #!$%@?, desperata i zboczeńca. I to w najlepszym wypadku. Do takich rzeczy trzeba taktu i wyczucia sytuacji.
  • Odpowiedz
Zawsze lepiej to uslyszec od przystojnego faceta, wiec jesli taki jestes, to mozesz pisac co chesz ( ͡ ͜ʖ ͡)


@8_in: Jestem ( ͡ ͜ʖ ͡) ....ona być może też to widzi... bo przez koszulkę nie widać mi ciąży spożywczej ( ͡° ʖ̯ ͡°) przez to nie zapytam się "ruchasz się, czy trzeba z tobą chodzić",
  • Odpowiedz
@yfwnogf: Bo takich rzeczy się nie pisze dziewczynie, z którą jesteś na relacji czysto koleżeńskiej. Poflirtuj normalnie, zrób atmosferę, jak pociągnie za haczyk to możesz takie coś napisać... ale nie tak ni z gruchy ni z pietruchy. :D
  • Odpowiedz