Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem zasad tego świata. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dlaczego wystarczy Wam #niebieskiepaski umiejętnie maźnięta kreska na oku, powykręcane włosy i wychudzona sylwetka zbliżona bardziej do postury małej dziewczynki, niżeli kobiety, aby uznać #rozowypasek za atrakcyjny?

A potem zdziwienie po imprezie- co to za brzydkie, wysmarowane na twarzy tuszem dziecko, robi w moim łóżku?!

#pytanie #gorzkiezale
  • 117
@innigri: Z tobą chyba naprawdę jest coś nie tak ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja też nie lubię mocnego makijażu u dziewczyny (chyba że jakaś okoliczność) Nie lubię fluidu maski na twarzy i całego tego gówna bo to widać od razu...

Ale proszę Cię przejechać rzęsy i zrobić kreskę co zajmuje 5 minut a nie godzinę.... A efekt daje ładny :)
@innigri: serio miałaś nadzieję, że ktoś przyzna Ci rację, że makijaż jest 'be' w miejscu, gdzie jest przewaga mężczyzn, a jeżeli udzielają się tu jakieś kobiety, to są to nastolatki albo istoty niezbyt rozgarnięte? ;)
Sama nie lubię się malować, albo raczej moja cera nie lubi makijażu. Czuję jak skóra mi się pod tą warstwą podkładu plus do tego puder się męczy. A następnego dnia wypryski ;)
W sumie, większość moich
@wykopnieta: Wątłe me nadzieje, ale udaje się na szczęście znaleźć odpowiednich odbiorców, bo móc normalnie podyskutować bez wyzwisk, czy obrażania a co gorsza, starania się być na siłę zabawnym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym rzecz, nie mam pretensji o makijaż, który delikatnie podkreśli kobiecą urodę, lekko ją zaakcentuje bez oszukiwania. Wiele kobiet maluje się z wyczuciem, tak, że nie ma jakiegoś wstrząsu, gdy raz na jakiś
@ossj: To fajnie, znaczy chodzi o spoiler, wstęp przygnębiający, ale jak to powiadają- jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sezonowiec: Ładne ciało, a wychudzone ciało stanowi dla Ciebie to samo? Chyba nie powinno to brzmieć jak kawałek tandetnego rapu c' nie?
@sezonowiec: To ja już się gubię. Skoro nikt nie leci na wychudzone ciało, to kto plusuje te wychudzone kobiety, pojawiające się od czasu do czasu na mirko pod odpowiednimi tagami? Czasem nawet zarysu piersi nie idzie się doszukać. ()