Wpis z mikrobloga

@kartofel_mocy: tak się pocieszaj, że to nic, mój Ty psychologu.

@noekid ma rację, no ale jak ktoś jest durniem to choćby się przewrócił o tępą dzidę to się nie spostrzeże w czym rzecz i będzie mówił, że to nic i dumnie prężył klatę, że oto ma laskę więc co to to on nie jest. Żenuaaa w hooy. Z drugiej strony wszystko się zgadza: tępe laski mają durniów za chłopoków tylko dlatego,
@kartofel_mocy: Jeżeli ma focha żartując na zasadzie "Żeszty mendo, ja gruba! Nie odzywam się do Ciebie, heheheszki" to spoko. Jeśli na prawdę obraziła się, bo jej się coś przyśniło, to sorry, nie trzeba być psychologiem ani detektywem aby zauważyć, że albo ma coś nie po kolei, albo rozumem nie grzeszy. Lepiej z nią o tym pogadaj, bo za kilka lat będziesz mógł mieć niezłe kino. Just sayin'.
@kartofel_mocy: dla odprężenia mam kawałek logiki, nie babskiej, a męskiej w tym przypadku. Razu pewnego mój już eks luby całą noc cierpiał na potworną migrenę. Rankiem, widząc, że mam dobry humor bardzo poważnie zapytał: Z czego się cieszysz, skoro w życiu nie masz ku temu powodów. Z pewnością z tego, że całą noc cierpiałem!
Po 3 godzinach nakręcania, spakował się i wyszedł.