Wpis z mikrobloga

  • 154
Śniło mi się, że jakiś #rozowypasek chwilił się na mirko upieczonym przez siebie kurczakiem. Było to o tyle dziwne, że można było go jakoś spróbować o.O no to wziąłem sobie udko i zjadłem. Potem ludzie w komentarzach hejtowali pisząc że za twarde mięso i cośtam jeszcze, a mi tam smakowało, to napisałem, że zjadłem całe i że mogłaby mi gotować :D Potem zaczęliśmy pisać ze sobą i nawet całkiem nieźle nam się rozmawiało.
...a potem się o udziłem ;C ech, a już myślałem, że jest szansa na wyjście z #tfwngf :)

Ps: Niechce może żadna z was, mirkówny, zrobić kurczaka...?
#sny #sen #gotujzwykopem
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 9
@skk1993: :D wlasnie! Jeszcze to. Ja, biedny, głodny student. I to rozczarowanie, kiedy się taki budzę, czując jeszcze jego aromat...
  • Odpowiedz
@Zoxico: Jedzenie, zwłaszcza mięso w snach oznacza mądrość, a mięso głęboką mądrość od Boga. Kobieta to kościół (w ujęciu społeczności, rodziny) Jezusa Chrystusa, a działanie jej wobec ciebie to błogosławieństwo. Przeciwnicy to twój strach przed byciem niezaakceptowanym / innym niż wszyscy. Masz dwie opcje - bać się, lub przyjąć objawienie i różowegopaska. Bądź sobą, nie bój się emocji i przyznawaj się do nich. Wyczul serducho na emocje, miłość
  • Odpowiedz
@AliNilA: Cóż, skoro tak twierdzisz :) Moim zdaniem zdarzenia i symbole we śnie mogą mieć bardzo różne znaczenie i jest to raczej kwestia indywidualna. Każdy przecież widział i doświadczył w swoim życiu czego innego, prawda? By dobrze zrozumieć sen i jego znaczenie należy najpierw poznać i zrozumieć człowieka, do którego on należy - interpretowanie go na podstawie ogólnospołecznościowych wzorców i senników nie ma większego sensu moim zdaniem :)
Co oczywiście
  • Odpowiedz
@AliNilA: Oczywiście nie przeczę, że po wielu latach badań jest możliwe opracowanie najbardziej możliwie uniwersalnego schematu znaczeń wszystkich symboli (lecz co za tym idzie niedokładnego). Nie zmienia to jednak mojej opinni, ze sny są jedynie odzwierciedleniem naszych problemów, potrzeb i tego, o czym dużo myślimy, bardzo często nieświadomie (!). To, że często stają się rzekomo prorocze jest tylko ciekawym zbiegiem okoliczności :) A konflikt, interesując się trochę tematem, można było
  • Odpowiedz
@Zoxico: Sny są dosyć często rozwiązaniem problemów, ale wielu ludzi nie zastanawia się nad tym. Oczywiście nie wszystkie sny, bo jest ich parę rodzajów, które należy umieć rozpoznawać. Kiedyś miałem sen o niedźwiedziach polarnych walczących na wojnie, pośród burzy z piorunami. Po nawróceniu zorientowałem się że to był sen mówiący o wojnie o mnie i moją duszę.
Miałem sen o kobiecie nad rzeką. Pół roku później ochrzciłem się nad tą
  • Odpowiedz
@AliNilA: Mówisz, że snów jst kilka rodzajów. Tego swojego bym raczej nie interpretował jakoś specjalnie wnikliwie. Zdaje się że po prostu znów przedawkowałem mirko i przez to mi się śni :)

o niedźwiedziach polarnych walczących na wojnie, pośród burzy z piorunami.

Chciałbym to zobaczyć :D
  • Odpowiedz
@Zoxico: uciekałem przed nimi do piwnicy, dom rozpadał się w trakcie burzy na kawałki, dach zerwał huragan, ściany zawalały się, mimo że okna zabiłem deskami, a piwnicę zalała woda. W skrócie - byłem ateistą, a Bóg i tak se ze mną poradził.
  • Odpowiedz
@AliNilA: Zapisałeś to gdzieś? Poczytałbym sobie chętnie.
Kiedy zrozumiałeś ten swój sen? Długo przed nawróceniem, czy nawróciłeś się zaraz po nim?

Edit: ps: tę stronkę z sennikiem zapiszę sobie gdzieś. Może się w sumie przydać :)
  • Odpowiedz
@Zoxico: Tego akurat nie zapisałem, ale pamiętam dosyć dobrze, jakby to było wczoraj. Może dlatego nie zapisałem bo dla mnie to było nienormalne żeby tłumaczyć sny, a sny od Boga to już wogóle. Od małego dziecka miałem wstręt do snów, bo przyśnił mi się koszmar, który pamiętam do dziś, ale nie przytoczę bo jest okropny.
John Paul Jackson ma też program tv
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@AliNilA: o, to będę miał co oglądać i o czym czytać dzisiaj. Podziękował :) póki co zmykam na uczelnię. Odezwę się potem jeszcze.
  • Odpowiedz